Соціально-реабілітаційний відділ

КулешЛВЗавідувач відділом - Кулеш Лариса Віталіївна

Метою роботи відділу є забезпечення соціального становлення та розвиток інтересів, нахилів, здібностей, потреб у самореалізації дітей, підготовка їх до активної професійної та громадської діяльності, організація їх змістовного дозвілля і відпочинку та формування гармонійно розвиненої особистості.

Основними завданнями соціально-реабілітаційного відділу є розвиток у вихованців основних пізнавальних процесів (пам’яті, уяви, мислення, уваги), формування емоційно-вольової сфери та адекватної самооцінки , підвищення рівня комунікативних навичок, розкриття нахилів та здібностей, залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, екологічних, біологічних етнографічних, археологічних та історичних об`єктів і явищ соціального життя, проведення краєзнавчих наукових досліджень, сприяння розвитку туристсько-екскурсійного руху серед учнівської та студентської молоді.

До занять в гуртках соціально-реабілітаційного відділу залучаються хлопці та дівчата віком від 5 до 21 року.

Ознайомитись з мережею гуртків можна на наступній сторінці.

Гуртківці мають змогу брати участь у різноманітних масових заходах: фестивалях, конкурсах, олімпіадах, змаганнях, походах, екскурсіях.

Щороку педагогами відділу організовується та проводиться міський відкритий фестиваль авторської та туристської пісні «Стежинка».

________

Телефон - 725-03-07

________

Гуртки відділу

________

До відділів

Кiлькiсть переглядiв: 987