Гурток судномоделювання

ПлигачАЮКерівник гуртка – Плигач Артем Юрійович

Режим роботи:

вівторок 16-21
четвер 16-21
субота 10-16

До гуртка приймаються діти віком від 10 до 17 років.

Гурток судномоделювання засновано у 1995 році.

Під час навчання учні оволодівають знаннями, уміннями й навичками роботи з кресленням, інструментом, обладнанням та на верстатах.

Навчання у гуртках судномоделювання і судномодельного спорту розвиває у учнів технічне мислення, творчу активність, надає допомогу у професійній орієнтації й виборі майбутньої професії.

Крім того, судномоделісти, під час роботи над створенням моделей кораблів і суден, поглиблюють і застосовують у практичній діяльності знання шкільної програми математики, фізики, креслення тощо.

У процесі занять у підлітків і юнаків виховуються такі риси, як працьовитість, повага до праці, точність і акуратність у виконанні роботи, наполегливість у досягненні мети та інші властивості, які стануть у пригоді у дорослому житті.

Гуртківці щорічно беруть участь в обласній виставці дитячої та юнацької творчості «Наш пошук та творчість тобі, Україно!» і отримують дипломи та подяки від Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

Особлива увага приділяється вихованню юних спортсменів-судномоделістів.

На Всеукраїнських відкритих змаганнях з судномодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва (радіокеровані яхти) в особистих заліках спортсмени гуртка відзначаються високими результатами.

Кращі учні гуртка неодноразово нагороджувалися путівками до Міжнародного дитячого табору «Артек».


Галереї "Судномодельний гурток"

photo

photo

Перейти до фотогалереї

Перейти на сторінку Всеукраїнських відкритих змагань на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з судномодельного спорту (радіокеровані яхти)

Кiлькiсть переглядiв: 0