Астрономічний гурток

Керівник гуртка - Денищенко Софія Іванівна

Режим роботи:

понеділок 15-21
субота 12-18

До гуртка приймаються діти віком 7-16 років.

Гурток астрономії засновано у 1993 році.

Астрономія приваблює глибиною і загадковістю Всесвіту, можливістю на власні очі спостерігати дивовижний світ небесних явищ і світил. Крім того, астрономія – одна з небагатьох наук, де збереглися до цих пір задачі, в рішення яких посильний вклад можуть внести школярі.

Основна мета занять з молодшими школярами – ознайомитися з окремими, доступними для них, сторінками історії астрономії, навчитися орієнтуватися на зоряному небі, знаходити основні сузір'я та найяскравіші зірки в них, розібратися в будові сонячної системи, навчитися виготовляти найпростіші астрономічні інструменти.

Старші школярі набувають систематичні відомості з курсу астрономії, оволодівають навиками візуальних фотографічних спостережень, отримують практичне уявлення про методи обробки результатів спостережень, вивчають будову Сонця та Місяця, історію виникнення та розвитку сонячної системи, елементи сферичної астрономії, закони руху небесних тіл. Значна увага приділяється спостереженням, лабораторним експериментам, конструюванню та виготовленню складних астрономічних інструментів.

Кiлькiсть переглядiв: 501