Зразковий художній колектив «Дитяча естрадна вокальна студія «ДЖ.Е.М.»

логотип Студія не працює

___

А пісня — це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша.

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

І. Драч

___

Вік гуртківців – від 5 до 18 років.

Кількість гуртківців – понад 60 осіб.

к. 470

Програма має за мету навчити естрадному співу, ритмічному сольфеджіо, хореографії.

Вихованці студії є учасниками та переможцями Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів дитячої творчості, що проходили у Києві, Ялті, Херсоні, Яремне, а також м. Карлови Вари (Чехія)


4 причини віддати малюка на спів

Спів покращує настрій

Вчені довели, що під час співу в головному мозку виробляються гормони щастя ендорфіни. Завдяки їм поліпшується настрій, з'являється радість, підвищується життєвий тонус, зникають сліди втоми і стресу. Так що, якщо ваша дитина проявляє інтерес до співу, спробуйте записати його в вокальну студію. Впевнені, що таке заняття принесе дитині суцільне задоволення, зробивши його емоційним і відкритим.

Спів насичує організм киснем

Під час співу в організм надходить величезна кількість кисню. Це дозволяє поліпшити кровообіг у всьому організмі, нормалізувати серцебиття і артеріальний тиск. Тому фахівці рекомендують займатися вокалом тим дітям, які відчувають слабкість, головний біль і мають бліду шкіру.

Спів підвищує імунітет

Науково доведено, що у тих хто любить співати рідше болить горло. До того ж, юні співаки практично не схильні до простудних захворювань. Поліпшення кровообігу сприяє зміцненню стінок судин, оздоровче впливає на голосові зв'язки і лімфовузли, що, в свою чергу, підвищує місцевий імунітет.

Спів тренує пам'ять і дикцію

Ще однією корисною властивістю співу для дітей є його здатність активізувати роботу мозку. Під час занять підвищується концентрація уваги, поліпшується робота мозку, що допомагає дитині легше сприймати інформацію і тренувати пам'ять. Крім цього, спів є відмінним тренуванням дикції і сприяє розвитку мови. У багатьох країнах заняття співом вважаються терапією, за допомогою якої лікують заїкання у дітей.


10 причин привести дитину займатися в вокальну студію.

З початком навчального року більшість батьків ламає голову над тим, чим зайняти своє чадо після школи. При цьому кожна мама мріє, щоб нове захоплення приносило дитині не тільки задоволення, але і користь для здоров'я. Отже, незважаючи на те, що дитина фальшиво співає пісні і слуху у неї немає; незважаючи на те, що піаніно нікуди поставити, і бабуся не може водити дитину «на вокал»; незважаючи на те, що дитині взагалі ніколи, бо у неї англійська, французька, секція з плавання, хореографія тощо ... Є вагомі причини все це подолати і все-таки вчити співу, і ці причини повинні знати сучасні батьки:

1) СПІВ МАЄ ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ВПЛИВ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ. Правильний спів, особливо у вокальному ансамблі, - це в першу чергу правильне дихання, яке є невід'ємною частиною багатьох оздоровчих систем і видів спорту. Крім того, спів впливає на інтенсивність обмінних процесів, роботу серцево-судинної системи, на підвищення тонусу головного мозку і кровообігу. Спів допомагає в лікуванні багатьох хронічних захворювань, сприяє поліпшенню стану хворих із захворюваннями хребта і суглобів, зміцнює імунну систему.

Увага, турботливі батьки! Спів - це профілактика багатьох серйозних захворювань!

2) ВОКАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ ВИХОВУЮТЬ ВОЛЮ І ДИСЦИПЛІНУ: займатися треба постійно, регулярно і без перерв. Майже з тим же завзяттям, з яким чемпіони тренуються в спортзалі і на ковзанці. Але, на відміну від героїв спорту, навчаючись у вокальній студії, не можна зламати ні шию, ні ногу, ні навіть руку.

Увага, суворі батьки! Музика - це виховання характеру без ризику травми: як добре, що таке можливо!

3) займаючись співом, і вокальних сольфеджіо, ДИТИНА РОЗВИВАЄ МАТЕМАТИЧНІ ЗДІБНОСТІ. Він просторово мислить, маніпулює абстрактними звуковими фігурами, запам'ятовуючи нотний текст, і знає, що в музичному творі як в математичному доказі: ні відняти, ні додати! Не випадково абсолютна більшість Нобелівських лауреатів в дитинстві були оточені музикою, а професори фізики і математики Оксфорду складають 70% членів університетського музичного клубу.

Увага, далекоглядні батьки майбутніх математиків, хіміків і інженерів! Співати і музикувати приємніше, ніж вирішувати складні завдання з-під репетиторської палиці.

4) Музика і мова - близнюки-брати. Вони народилися слідом один за одним: спочатку старший - музика; потім молодший - словесна мова, і в нашому мозку вони продовжують жити поруч. Фрази і пропозиції, коми і крапки, питання і вигуки є і в музиці, і в мові. Не випадково хоровий спів сприяє розвитку мови, мислення. СПІВАКИ ТА ТАНЦЮРИСТИ КРАЩЕ ГОВОРЯТЬ І ПИШУТЬ, легше запам'ятовують ІНОЗЕМНІ СЛОВА, швидше засвоюють граматику. Меломани-літератори Тургенєв і Стендаль, Пастернак і Л. Толстой, Ж.-Ж. Руссо і Р. Роллан, кожен з яких знав не один іноземну мову, рекомендують всім майбутнім поліглотам займатися музикою.

Увага, мудрі батьки майбутніх журналістів і перекладачів! Спочатку було Слово, але ще раніше був Звук.

5) Музика структурна і ієрархічна: великі твори розпадаються на менші частини, які в свою чергу діляться на невеликі теми і фрагменти, що складаються з дрібних фраз і мотивів. Стихійне РОЗУМІННЯ МУЗИЧНОЇ ІЄРАРХІЇ ПОЛЕГШУЄ РОЗУМІННЯ КОМП'ЮТЕРА, у якому також вистачає ієрархічності та структурності. Психологи довели, що маленькі музиканти, учні знаменитого Шінічі Сузукі (японський педагог, автор методики виховання талантів), навіть коли не досягли великого успіху в розвитку музичного слуху і пам'яті, зате обійшли своїх однолітків по рівню структурного мислення.

Увага, прагматичні батьки майбутніх IT-інженерів, системних адміністраторів і програмістів! Музика веде прямо до вершин комп'ютерних наук; не випадково фірма Microsoft вважає за краще співробітників з музичною освітою.

6) ВОКАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ РОЗВИВАЮТЬ НАВИЧКИ СПІЛКУВАННЯ або, як їх сьогодні називають, комунікативні навички. За роки навчання дитина-музикант познайомиться з галантним і дружнім Моцартом, норовливим і атлетичним Прокоф'євим, мудрим і філософічним Бахом і іншими дуже різними музичними персонами. Виконуючи музичні твори різних авторів, юному співаку доведеться осмислити, втілити і донести до публіки характер твори, емоційно забарвити своє виконання через голос і жести. І тут залишається один крок до розкриття таланту менеджера. Адже для керівника-управлінця чи не найголовніше - розуміти людей і, користуючись своїм сприйняттям, керувати роботою колективу.

Увага, амбітні батьки майбутніх засновників бізнес-імперій! Музика веде від серця до серця, і саме грізна зброя топ-менеджера - обеззброює посмішка «хорошого хлопця».

7) СПІВАКИ І МУЗИКАНТИ м'якосердий І водночас мужні люди. Як стверджують психологи, музиканти-чоловіки чуттєві, як дами, а музиканти-жінки стійки і тверді духом, як чоловіки. Музика пом'якшує характери, але, щоб в ній досягти успіху, треба бути мужнім.

Увага, далекоглядні батьки, які очікують допомоги і підтримки в старості! Діти, які займалися музикою, співали у вокальній студії, співчутливі і водночас терплячі, і тому частіше готові подати своїм старим батькам той самий «стакан води».

8) Заняття співом, музикою привчають «вмикатися по команді». Музиканти менше бояться страшного слова deadline - термін здачі роботи. У вокальній студії або музичній школі не можна перенести на завтра або на тиждень вперед концерт або конкурс. Положення артиста на сцені привчає до максимальної готовності працювати «за вимогою обставин», і дитина з таким досвідом не завалить серйозний іспит, інтерв'ю при прийомі на роботу і відповідальну доповідь.

Увага, неспокійні батьки! ВОКАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ У ДИТИНСТВІ - ЦЕ МАКСИМАЛЬНА ВИТРИМКА І АРТИСТИЗМ НА ВСЕ ЖИТТЯ.

9) Вокальні заняття виховують маленьких «цезарів», які вміють робити багато справ відразу. Спів допомагає орієнтуватися в декількох одночасних процесах: так, читає з аркуша співак, відразу робить кілька справ - пам'ятає про минуле, дивиться в майбутнє і контролює сьогодення. Музика плине в своєму темпі, і то хто читає з аркуша не може перерватися, відпочити і перевести дух. Так само і авіадиспетчер або системний адміністратор стежить за декількома екранами і одночасно слухає і передає інформацію з кількох телефонів. МУЗИКА привчати МИСЛИТИ І ЖИТИ В КІЛЬКОХ НАПРЯМАХ.

Увага, перевантажені і втомлені батьки! Дитині-музиканту буде легше, ніж Вам, бігти за кількома життєвим доріжках і всюди приходити першим.

10) І, нарешті, МУЗИКА - НАЙКРАЩИЙ ШЛЯХ ДО життєвого успіху. Чому? Дивіться пункти 1-9. Не дивно, що музичним минулим відзначена велика кількість відомих людей: Агата Крісті своє перше оповідання написала про те, чому їй важко грати на фортепіано на сцені; Кондоліза Райс, навпаки, любить грати на публіці у своїй чудовій концертній сукні, а Білл Клінтон упевнений, що без саксофона ніколи не став би президентом. Подивіться на успішних людей в будь-якій області, запитаєте, чи не займалися вони в дитинстві музикою, чи не співали в дитячому хорі, хоча б навіть і недовго, хоча б навіть і без особливого завзяття? Звичайно, займалися. І у нас є 10 причин наслідувати їхній надихає приклад!

Щоб навчитися співати, зовсім не обов'язково володіти видатними вокальними здібностями від природи - у вокальній студії «ДЖ.Е.М» переконані, що навчити співати можна практично будь-яку дитину! Було б бажання…


Галереї "ДЖ Е М"


Галерея "ДЖ Е М 2019-2020"

Фотогалерея студії:

photo/Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_6922.jpg

/Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_6976.jpg/Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_7026.JPG

/Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_6992.jpg /Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_7126.jpg

/Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_7079.JPG /Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_7145.JPG

/Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_7247.jpg /Files/images/Viddil_hud-est/Vok_st_DGEM/DSC_7308.JPG

Перейти до фотогалереї новин

Кiлькiсть переглядiв: 1186