Студія художнього розпису тканини «Акварель»

БондаренкоООКерівник - Бондаренко Оксана Олександрівна

У 993 р. Оксана Олександрівна закінчила Харківський педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди. Художньо-графічний факультет за спеціальністю викладач образотворчого мистецтва, праці та креслення.
З 1995 р. працює керівником гуртка у ХПДЮТ.

Режим роботи:

Понеділок, середа, п’ятниця 15:00 - 21:00
Вівторок 16:00 - 18:00
Неділя 10:00 - 12:00

к.420

Займаються у гуртку діти від 5 до 16 років.

Навчально-виховний процес:

Заняття у гуртку « Художнього розпису тканин» сприяє розвитку естетичного та художнього смаку у дітей, їх творчих здібностей, а також формуванню вмінь та навичок в оволодінні інструментами та матеріалами.

Художній розпис тканин безперечно заслуговує уваги як вид декоративно-прикладного мистецтва, який має лише йому притаманні засоби виконання.
Метою роботи гуртка є вивчення народного мистецтва, мистецтва інших країн та народів, формування художнього смаку, сприяє розвитку фантазії, відчуття ритму, почуття кольору ,вмінню стилізувати.

З давніх часів відомо кілька видів техніки нанесення малюнка на тканину. Це, так звані, сухий розпис, холодний та гарячий батик. Ці техніки мають як спільні, так і відмінні риси. Найпоширеніший вид розпису тканини - холодний та гарячий батик. Цей вид мистецтва здавна відомий в Азії, Африці, Японії, Китаї.

Програма гуртка також включає в себе такі розділи:

- елементарні основи малювання олівцем та красками, поняття про композицію, малюнок, пропорції, форму, колір, навички швидко та правильно виконувати замальовки та ескізи олівцем та красками;
- паперова пластика;
- декупаж;
- колаж.

Творчі досягнення:

Виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва гуртківців яскраво демонструють своєрідність дитячої творчості, любов дітей до мистецтва, їх вміння бачити прекрасне в житті та передавати його в своїх творчих роботах. Зустріч з художньою творчістю дітей-це радість відкриття краси оточуючого світу, радість творчої праці в створенні виробів декоративно-ужиткового характеру.

Гуртківці приймають участь в міських,обласних, Всеукраїнських та міжнародних виставках, конкурсах та біенале.

Фотогалерея гуртка:

Кiлькiсть переглядiв: 0