Гурток «Керамiка»

/Files/images/Viddil_gum-est/Gurt_Keramika/Gurt_Keramika_Cemma_OU.jpgКерівник: Цемма Оксана Юріївна

Режим роботи гуртка:

Понеділок, вівторок з 15:00 до 20:00
Неділя з 11:00 до 17:00

к.413

Навчання безкоштовне.

Вік дітей: 8-15 років.

Головною метою гуртка «Кераміка» є

опанування основними навичками роботи з пластичним матеріалом – глиною.

Програма гуртка складається з 3-х рівнів: початкового, основного та вищого. Заняття проводить кваліфікований викладач, який використовує у своїй роботі не тільки глину, а й нові художні матеріали.

Керівник гуртка, Цемма Оксана Юріївна, закінчила Харківський Державний Педагогічний Інститут ім. Г.С. Сковороди. Працює керівником з 2002 року.

Навчально-виховний процес:

Програма гуртка "Кераміка" початкового рівня передбачає ознайомлення з технологією матеріалів, особливостями глини та перший досвід виготовлення дрібної кераміки. Передбачено багато вправ для розвитку дрібної моторики.

Програма гуртка "Кераміка" основного рівня передбачає більш поглиблене вивчення особливостей та можливостей пластичного матеріалу– глини. Діти мають можливість виконувати деякі завдання за своїм ескізом. Гуртківці беруть участь у виставках та конкурсах різних рівнів.

Програма гуртка "Кераміка" вищого рівня передбачає подальше знайомство з традиціями українського гончарства (різних регіонів), виготовлення декоративного посуду, панно, плитки, свищиків тощо. Привітається творчий підхід у вирішенні завдань. Гуртківці також беруть участь у виставках та конкурсах різних рівнів.

Таким чином, протягом курсу діти не тільки знайомляться з традиційною керамікою, а й мають можливість реалізувати свої творчі задуми. На заняттях у гуртку діти спілкуються, вчаться оцінювати свою роботу та роботи інших гуртківців.

Фотогалерея гуртка:

/Files/images/Viddil_gum-est/Gurt_Keramika/Gurt_Keramika_1.JPG

/Files/images/Viddil_gum-est/Gurt_Keramika/Gurt_Keramika_2.JPG

/Files/images/Viddil_gum-est/Gurt_Keramika/Gurt_Keramika_3.JPG

/Files/images/Viddil_gum-est/Gurt_Keramika/Gurt_Keramika_4.JPG

/Files/images/Viddil_gum-est/Gurt_Keramika/Gurt_Keramika_5.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0