Гурток «Англійська мова»

БарковаКОКерівник - Баркова Кіра Олегівна

Кіра Олегівна закінчила Державний Педагогічний університет ім. Г. Сковороди, факультет «Іноземні мови». Працює керівником гуртка з 2013 року.

Вік вихованців:

6-15 років

Головною метою гуртка «Англійська мова» є

задоволення потреб дітей та підлітків у поглибленому вивченні англійської мови, формування стійкого інтересу до предмету через реалізацію ідеї навчального змісту як засобу морального розвитку вихованців. Програма гуртка складається з двох рівнів, початкового та основного, по три роки навчання на кожний рівень. Заняття проводять кваліфіковані викладачі з використанням новітніх методик, сучасних підручників, наочних посібників, відео та аудіо записів. Навчання платне.

Режим роботи:

Понеділок, четвер 15:00-19:00,
Вівторок, п'ятниця 15:00-20:00,
Середа 15:00-18:00,
Субота 11:00-14:00

к.325

Навчально-виховний процес:

Програма гуртка «Англійська мова» початкового рівня розрахована на учнів молодших класів віком 7—10 років. Тривалість занять—1 година двічі на тиждень, 72 години на рік. Програма побудована на основі базової концепції, згідно з якою завдання, види діяльності та теми, що вивчаються, відображають специфіку інтересів та рівня підготовки молодших учнів. Курс спрямований на активний розвиток навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Передбачено багато вправ з ручної роботи: розмальовки, наклеювання та ін. Спеціальні розділи включають вправи для самооцінки учня і захоплюючі завдання-проекти.

Програма гуртка «Англійська мова» основного рівня розрахована на учнів середніх класів віком 11—14 років. Матеріал програми підібрано за трьома основними принципами: по-перше, через вивчення англійської мови діти пізнають навколишній світ; по-друге, вони розвивають уяву та отримують задоволення від навчання; по-третє, уроки англійської тісно пов’язані з їхнім власним життям та навколишнім світом. Для учнів цієї вікової групи мотивація та зацікавленість є вирішальними факторами в навчальному процесі, тому при підборі тем були враховані їхні інтереси та особливості світосприйняття.

При переході від початкового до основного ступеню велика увага приділяється свідомому ставленню гуртківців до процесу навчання. Завдяки тому, що матеріал ускладнюється поступово, а кожен новий урок базується на матеріалі попереднього, в кінці кожного рівня гуртківці мають значно більший словарний запас та об’єм знань з граматики. Велика увага приділяється подоланню так званого мовного бар’єру, коли людину стримує страх припуститися помилки. Різноманітні комунікативні вправи допомагають дітям позбутися цього страху.

Таким чином, протягом курсу гуртківці не тільки здобувають певну суму знань з англійської мови, вони також розвивають навички самоосвіти та самооцінки, вчаться користуватися іноземною мовою в її основній функції—засобу комунікації. Вони вже можуть розуміти усну та письмову мову, наприклад, в оголошеннях, спеціальних радіо та телепередачах, читати адаптовану літературу, запитати та надати інформацію, підтримувати бесіду в межах певних тем, висловлювати особисті думки та почуття.

Виховна робота також не залишається поза увагою гуртка. Діти вчаться спілкуватися з однолітками, оцінювати свої вчинки та дії інших, працювати в команді, налагоджувати стосунки в колективі. Робота гуртка спрямована на те, щоб виховати в дітях любов до своєї країни, рідного міста, повагу до вчителів, батьків та старших людей. Вчимося цінувати родинні стосунки, берегти природу, допомагати слабшим. Розуміння того, що тільки наполеглива праця та постійне самовдосконалення можуть стати джерелом добробуту та успіху, допоможе нашим вихованцям стати достойними членами українського суспільства.

Фотогалерея гуртка:

/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC02428.JPG/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC02666.JPG/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC02670.JPG /Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC02687.JPG /Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC03311.JPG/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC03314.JPG/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC03322.JPG/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC03343.JPG/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC03719.JPG/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC03721.JPG/Files/images/Viddil_gum-est/anglyska_mova/barkovako/DSC03731.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0