Гуманітарно-естетичний відділ

Завідувач відділом - Сидорова Тетяна Володимирівна

Діяльність гуманітарно-естетичного відділу орієнтована на начально-виховну роботу з дітьми віком від 3-х до 21-го років і спрямована на розвиток творчих здібностей у декоративно-ужитковому та образотворчому мистецтві, залучення вихованців до вивчення національної культурної спадщини та оволодіння знаннями з основ наук соціально-гуманітарного циклу.

Метою роботи гуманітарно-естетичного відділу є створення необхідних умов для забезпечення змістовного дозвілля дітей, залучення вихованців до вивчення національної культурної спадщини, плекання юних обдарувань, формування стійкого інтересу до занять у гуртках і студіях.

Основними завданнями гуманітарно-естетичного відділу є естетичний розвиток дітей та підлітків, формування потреби примножувати культурно-мистецькі надбання народу, виховання національної свідомості та самосвідомості, формування основ соціальної адаптації та життєвої компетенції дитини.

З мережею гуртків відділу можна ознайомитись на наступній сторінці.

Гуманітарно-естетичний відділ об’єднує дитячі колективи декоративно-прикладного, образотворчого та гуманітарного профілів.

З метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму гуманітарно-естетичним відділом проводяться:

  1. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
  2. Відкритий бієнале дитячого малюнка «Мій рідний край – моє натхнення» в рамках міської виставки-конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанська мозаїка» (раніше«Український сувенір»)

_______

Телефон гуманітарно-естетичного відділу: 725-03-04

_______

Гуртки відділу

________

До відділів

Кiлькiсть переглядiв: 1625