Народний художній колектив «Ансамбль акробатичного рок-н-ролу «Гранд-Віват»

Керівники:

АкіньшинаТВАкіньшина Тетяна Віталіївна ЄдамоваІОЄдамова Ірина Олександрівна

Вік вихованців: з 4-х років

Запис до секції: 25, 27, 29, 31.08 з 17:00 до 18:00.

Акробатичний рок-н-рол відноситься до складнокоординованих видів спорту, що потребує особливої уваги у удосконаленні рухової функції учнів, їх технічної та фізичної підготовленості.

Навчально-виховний процес у секції ведеться у двох напрямках: Гранд ВИВАТ представляет...

- в спортивному (відбираються найбільш здібні діти незалежно від віку. Ці діти вчаться танцювати і удосконалюють майстерність виконання хореографічних, напівакробатичних і акробатичних фігур. Кожній окремій парі ставиться індивідуальна композиція з елементами акробатики або без них).
Діти удосконалюють свою майстерність в процесі змагань на першостях, кубках та чемпіонатах міста, області, України, Європи, Світу.

- в естрадно-концертному (займаються діти, які з різних причин не можуть танцювати у парах. У цьому напрямку хореографом-постановником створюються різні шоу, номери, засновані на стилістиці рок-н-ролу або близьких за характером і темпом стилів – «бугі-вугі», «хіп-хоп» і тощо).

Ці діти активно виступають не тільки на сцені ХПДЮТ, але й беруть участь в різноманітних міських святах. Також вони мають можливість доводити свою майстерність у всіляких фестивалях та шоу-конкурсах, як міських, так і всеукраїнських та міжнародних.

Ми у соціальній мережі Facebook

Promo Grand-Vivat 2020

Фотографії із концерту на підтвердження звання "Народний художній колектив" доступні за посиланням

Відео "Я рисую на окне..." доступно за посиланням


Галерея "Гранд-Віват"


Фотогалерея:

Перейти до фотогалереї

Кiлькiсть переглядiв: 0