• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Режим роботи гуртків, секцій, колективів

РЕЖИМ РОБОТИ

ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КЗ ХПДЮТ

НА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Прізвище, ім’я та по батькові керівника Назва гуртка понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя місце пров.
НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ
Бондаренко Юрій Миколайович авіамодельний 17-20 17-20 17-20 10-13 1100
Єдамов Олександр Валерійович авіамодельний 16-21 16-21 10-16 1078
Крупицький Юрій Олександрович ракето- модельний 15-21 15-21 11-17 1062
Подлипський Олексій Валентинович Гончарство 18-20 9-11 1071
Іванов Михайло Ананійович початкове технічне моделювання 15-21 15-20 15-20 1071
Омелаєкто Юлія Віталіївна інформатика 17-20 17-19 17-20 17-19 449
Сошнін Володимир Вікторович авіамодельний 15-21 9-15 1100
Денищенко Софія Іванівна Астрономія 15-21 15-21 12-18 435
Кравчонок Олександр Миколайович Картинг 17-21 16-21 10-14 15-20 003
ГУМАНІТАРНО-ЕСТЕТИЧНИЙ ВІДДІЛ
Кононенко Оксана Юріївна Студія образотворчого мистецтва «Жар-птиця» 15-21 15-21 17-19 11-17 15-17 423/333
Мілованова Любов Олексіївна 15-21 15-17 15-21 17-19 9-15 423
Каплаух Ірина Олександрівна Студія іграшки «Рукавичка шеббі-шик» 15-21 15-21 9-15 422/427
Фетісова Олена Анатоліївна Гурток «Креатив» 15-21 15-21 11-17 422
Подлипський Олексій Валентинович Студія прикладної графіки «Фантазія» 15-21 15-21 11-14 425
Рідна Олена Миколаївна Зразкова дизайн-студія «Палітра» 15-20 15-21 15-20 10-16 447
Гришакіна Олена Сергіївна Студія декоративного розпису «Калейдоскоп» 15-21 18-21 10-13 425/422
Гурток «Бісерне рукоділля» 15-20 15-18 13-15 425
Цемма Оксана Юріївна Гурток «Кераміка» 15-20 15-20 11-17 413
Фесенко Ольга Олексіївна Гурток «Творча майстерня» 14-20 14-20 9-15 12-17 447
Сорока Наталія Анатоліївна Студія плетіння «Еко стиль» 15-21 15-21 14-20 413
Бондаренко Оксана Олександрівна Гурток «Художній розпис тканини» 15-21 16-18 15-21 15-21 10-12 420
СКВ «Малюк» 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15
Баркова Кіра Олегівна Англійська мова 14-18 15-19 17-19 14-18 15-19 11-13 325
Фаустова Ірина Юріївна 16-18 14-17 16-20 15-17 15-18 326
СОЦІАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ
Дончулеско Вікторія Володимирівна Гурток «Юні археологи» 15-21 15-21 432
Федорова Ірина Миколаївна Гурток «Авторська пісня» 15-21 15-21 15-21 13-19 432
Облогіна Галина Володимирівна Гурток «Географи - краєзнавці» 18-21 18-21 10-16 434
Гурток «Чарівна крупа» 15-18 15-18 434
Кулеш Лариса Віталіївна Гурток «Ліплення з глини «Дивосвіт» 17-21 17-21 1054
Гурток «Світ гармонії» 16-19 16-19 1054
Калюжна Галина Сергіївна Гурток «Мій світ» 15-19 13-17 15-19 13-17 1053
Гурток «Візаж» 9-12 431
Дриль Оксана Сергіївна «Захоплююча математика» 14-20 14-18 14-20 14-18 434
Гурток проф. самовизначення (Математика) 18-20 18-20 434
Кулеш Владислав Дмитрович Гурток «Таємниці історії» 18-21 15-21 15-21 18-21 431
Гурток проф. само-визначення (Історія) 15-18 15-18 431
Курята Валерія Олександрівна Гурток «Біологія від А доЯ» 15-21 15-21 12-18 435
Карасьов Олександр Леонідович «Спортивне орієнтування» 16-19 16-19 ЗОШ №38
Кас”яненко Олена Вікторівна «Speaking club» 16-18 18-20 431
Гурток проф. само-визначення (Англ. мова) 18-20 16-18 431
ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНИЙ ВІДДІЛ
Білецька Марина Вікторівна Театр естрадного танцю «Карнавал» 17-21 17-21 19-21 18-20 218/230/230
Томіца Ігор Васильович 15-21 15-21 15-19 15-21 11-15 11-17 218/465/319
Січевська Наталя Анатоліївна 15-21 15-21 16-21 15-19 11-17 10-15 230/218/230
Нікуліна Олена Юріївна 15-21 15-21 15-17 15-21 11-17 16-18 218/319/230
Дзех Валерій Вікторович Театр ляльок 16-20 16-20 16-20 445
Санько Ольга Володимирівна Вокальна студія «Джем» 16-20 16-20 16-20 16-20 10-12 10-16 470
Барабаш Ольга Володимирівна 10-16 331
Стріян Лариса Василівна Театр пісні і танцю «Забава» 15-21 15-17 17-21 15-21 19-21 9-13 229
Пушкарьова Аліна Валеріївна 15-21 15-21 13-19 229/319
Мостовий Дмитро Петрович 15-21 17-21 15-17 11-17 229/319
Ростягаєва Олена Володимирівна 15-21 15-17 15-21 13-17 314
Ященко Олена Сергіївна 15-21 15-16 13-19 314
Ушенко Валерія Сергіївна 17-21 9-13 12-13 314
Фоміна Тетяна Вікторівна 17-21 11-17 331
Спанціреті Руслана Володимирівна Циркова студія «Чародії» 15-21 17-21 15-21 17-21 302
Спанціреті Кристина Олегівна 15-21 15-17 15-21 12-17 10-16 302/445
Сладко Інна Вікторівна Студія сучасного танцю «Юніті» 17-21 15-19 17-19 15-19 13-17 465
Смирнов Ілля Володимирович Гурток маршових барабанщиків «Мабах» 17-21 17-19 17-21 12-16 16-20 331
Зубкова Ольга Олександрівна Дитячий театр «Каламбур» 16-20 10-12 318
Єрьоміна Дар’я Юріївна 16-20 16-20
Гончарова Світлана Олегівна 16-20 15-21 15-21 318
Іванова Марія Олексіївна 16-20 10-14 320
Курдіновська Катерина Олександрівна Фольклорний гурт «Веселик» 15-21 15-21 15-21 473
Ратанова Ольга Олександрівна Студія сучасного танцю «К.О.Рат» 16-20 16-20 16-20 16-20 12-16 442/335
Богуто Тетяна Сергіївна Ансамбль народного танцю «Квітень» 17-21 15-21 15-21 10-16 220
Бобрусь Костянтин Петрович Ансамбль бального танцю «Вояж» 17-21 17-21 16-17 17-21 16-21 12-14 1058
Літкє Марина Едуардівна 15-17 16-17 17-21 15-17 9-12 14-20 1058
Солтан Дар’я Володимирівна Дитячий хор 16-20 18-20 16-20 18-20 12-16 208
Піюк Олеся Володимирівна Бандура 17-19 15-21 15-21 10-12
ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ ВІДДІЛ
Акіньшина Тетяна Віталіївна Ансамбль акробатичного рок-н-ролу «Гранд-Віват» 19-21 19-21 19-21 18-20 19-21 12-14 1019 1035
Акіньшина Юлія Володимирівна 17-19 17-19 17-19 10-14 1035
Єдамова Ірина Олександрівна 17-21 17-21 10-12 1035/041
Зібзібадзе Гіоргій Міріанович Секція тхеквондо 16-21 16-20 16-21 19-20 16-21 041
Король Катерина Станіславівна Секція тенісу 15-17 15-17 15-17 15-17 1035
Боровська Світлана Василівна Оздоровча гімнастика (аеробіка) 10-11 10-11 10-11 1019
Міхно Еліна Геннадіївна Естрадно-спортивний танець 16-20 16-20 16-20 16-20 15-21 1035/1019
Білошенко Юлія Анатоліївна Черлідінг 19-21 19-21 19-21 1035/1019
Кiлькiсть переглядiв: 0