• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Основні запобіжні заходи під час карантину

Основні запобіжні заходи під час карантину

Захистити своє здоров'я і здоров'я оточуючих можна, дотримуючись таких правил: Регулярно мийте руки

Регулярно обробляйте руки спиртовмісними засобами або мийте їх з милом.

Навіщо це потрібно? Якщо на поверхні рук присутній вірус, то обробка рук вб'є його.

Дотримуйтесь дистанцію в громадських місцях

Тримайтеся від людей на відстані як мінімум 1 метра, якщо у них кашель, нежить і підвищена температура.

Навіщо це потрібно? Кашляючи або чхаючи, людина, яка хворіє респіраторною інфекцією розповсюджує її. Якщо ви перебуваєте занадто близько до такої людини, то можете заразитися вірусом при вдиханні повітря.

По можливості, не чіпайте руками очі, ніс і рот

Навіщо це потрібно? Руки торкаються багатьох поверхонь, на яких може бути присутній вірус. Торкаючись руками до очей, носа або рота, можна перенести вірус з шкіри рук в організм.

Дотримуйтесь правил респіраторної гігієни

При кашлі та чханні прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом.

Навіщо це потрібно? Прикривання рота і носа при кашлі та чханні дозволяє запобігти поширенню вірусів та інших хвороботворних мікроорганізмів. Якщо при кашлі або чханні прикривати ніс і рот рукою, мікроби можуть потрапити на ваші руки, а потім на предмети або людей, до яких ви торкаєтеся.

При підвищенні температури, появі кашлю і затрудненому диханні якомога швидше звертайтеся за медичною допомогою

Навіщо це потрібно? Підвищення температури, кашель і затруднене дихання вимагають негайного звернення за медичною допомогою, оскільки можуть бути викликані респіраторною інфекцією або іншим серйозним захворюванням. Симптоми ураження органів дихання в поєднанні з підвищенням температури можуть мати найрізноманітніші причини.

Будьте в курсі епідемічної ситуації щодо поширення респіраторних захворювань, в т. ч. COVID-19, використовуючи офіційні джерела:


Кiлькiсть переглядiв: 942