Новини

  • 11.06.2019 Участь у виїзному міському семінарі-практикумі з циклу «Культура Слобожанщини» (смт Петриківка Дніпропетровської області)

    11 червня 2019 року педагоги відділу гуманітарно-естетичного виховання КЗ ХПДЮТ взяли участь у виїзному міському семінарі-практикумі з циклу «Культура Слобожанщини» , який цього разу відбувся у смт Петриківка Дніпропетровської області. У програмі семінару були екскурсії до Петриківської ДХШ ім. Т.Я. Пати, до музею Ф.С. Панко, до музею етнографії, побуту та народного прикладного мистецтва, до Центру народного мистецтва «Петриківка»...

  • 30.05.2019 «Захоплююча математика». Підсумки Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

    30 травня 2019 року були підведені підсумки Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» , в якому взяли участь 36 вихованців гуртка «Захоплююча математика». За результатами участі 20 гуртківців показали результат «добре» . Махінова Аліса, Смірнова Марія та Немілостива Соня здобули три призових ІІ місця .     ...

  • 21.05.2019 «Захоплююча математика». Результати участі у Всеукраїнських конкурсах: логічного мислення та «Розумничка» цього року (м. Львів)

      21 травня 2019 року були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу логічного мислення (м. Львів) . За результатами участі вихованці гуртка «Захоплююча математика» отримали 4 дипломи лауреатів : - диплом лауреата за 7 місце- Смагалюк Михайло; - диплом лауреата за 13 місце- Колмиков Артем; - диплом лауреата за14 місце- Подобід Матвій; - диплом лауреата за 15 місце- Циценко Олексій.    24 травня 2019 року були отримані результати участі вихованців гуртка «Захоплююча математика» у Всеукраїнському конкурсі «Розумничка» (м...

  • 20.05.2019 Тхеквондо. Участь у Відкритому чемпіонаті ДЮСШ 2

    18 та 19 травня 2019 року  вихованці секції тхеквондо взяли участь у Відкритому чемпіонаті ДЮСШ 2 . 18.05 серед новачків вихованці здобули:    1 місце Картель Едгар Цюпа Даніл Купін Ярослав Вєрчік Микита Горовий Єгор 2 місце Гладкий Микита Картель Стефан Гріднєв Кирило Самойленко Тимур Кочура Володимир 3 місце Бердюгін Радіон Каскевич Кирило Нгуен Бао Нам Оганисян Тарон Нємцев Михайло 19...

  • 20.05.2019 Гурток "Інформатика". Результати участі у міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Bebras 2018"

    Оголошені результати участі вихованців гуртка  "Інформатика"  у міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності  "Bebras" , який було проведено  11 листопада 2018 року. У конкурсі цього року взяли участь 4 вихованця , 2 з яких отримали відмінний результат та 2   -  добрий результат . Вітаємо з маленькими перемогами та бажаємо подальших успіхів! ...

  • 15.05.2019 Ракетомоделісти Палацу. Участь у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді та юних ракетомоделістів

    З 8 по 14 травня 2019 року у м. Дніпро відбулись Всеукраїнські змагання учнівської молоді та юних ракетомоделістів .  Організатори: Дніпропетровський КПНЗ «ОЦНТТ та ІТУМ», Федерація ракетомодельного спорту України. Категорія та тип змагань: національні особистісно-командні.  Від Палацу у змаганнях взяла участь команда юних ракетомоделістів: Ніколенко Данііл та Ковальов Богдан , які раніше здобули перемогу на Першості Палацу (міські змагання)...

  • 14.05.2019 Студія сучасного танцю "UNITY". Звіт за квітень

     Вихованці студії сучасного танцю "UNITY" у квітні взяли участь у наступних змаганнях: Дата   Назва   Здобутки Фотографії  06.04.19 Всеукраїнські змагання з сучасних танців "Black and white" , м. Київ 1 місць - 1 2 місць - 1 3 місць - 6          06.04.19 Міждународний фестиваль танцю "Megapolis" , м. Харків  1-е та 2-е місця                           13...

  • 07.05.2019 Підсумки зимової сесії Всеукраїнської предметної олімпіади «Олімпус»

    У травні 2019 року були підведені підсумки зимової сесії Всеукраїнської предметної олімпіади «Олімпус» (м. Львів). За результатами участі гуртківці соціально-реабілітаційного відділу Палацу отримали: вихованка гуртка «Біологія від А до Я» -Федорченко Анастасія - диплом лауреата за 5 місце і книгу у нагороду. вихованці гуртка «Таємниці історії»: -Тюріна Сніжана - диплом лауреата за 5 місце і книгу у нагороду; -Шевченко Владислав - диплом лауреата за 7 місце; -Хижниченко Юлія - диплом лауреата за 9 місце...

  • 06.05.2019 Студія сучасного танцю "UNITY". Звіт за березень

    Результати участі у змаганнях вихованців студії сучасного танцю "UNITY"  у березні 2019 року:  02.03.2019. Турнір з сучасних спортивних танців "ЧЁРНАЯ ПАНТЕРА 2019" , який проходив у Палаці студентів ХПІ. Здобули у соло: 1-х - 4, 2-их - 2, 3-іх - 2. 04.03.2019. World Cup of Modern dance , Відкритий Кубок України, Першість АСЭТУ з сучасних танців, Всеукраїнські змагання з сучасних танців "Днепр А-Стиль" у м...

  • 27.04.2019 Відкрита Першість КЗ ХПДЮТ з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва

     27 квітня 2019 року була проведена Відкрита Першість комунального закладу «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області» (далі КЗ ХПДЮТ) з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва.  У змаганнях взяли участь команди - ЦПО «Мрія», ССП «Отрадное», КЗ ХПДЮТ.  25 спортсменів змагалися у класах: командне змагання та індивідуальна першість S6A\2 – моделі ракет зі стрічкою на тривалість польоту...