КАРАНТИН. БАСЕЙН. РОЗ'ЯСНЕННЯ

2020-06-01

Шановні відвідувачі БАСЕЙНУ!
Стосовно використання абонементів для
відвідування басейну у березні 2020 року, роз’яснюємо:
1. Недотримані заняття, що були відмінені у зв'язку із карантином (з 13.03.2020 по 28.03.2020) КЗ ХПДЮТ планує надати з 14.08.2020 по 29.08.2020, у встановлені дні та час, вказані в абонементі, за наявності медичної довідки про стан здоров'я.

2. Керуючись положеннями Публічного договору про надання фізкультурно-оздоровчих послуг басейну комунального закладу «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області» (наказ КЗ ХПДЮТ від 21.08.2018 № 83), відповідно до якого відбувається придбання абонементів для відвідування басейну та яким регламентується порядок їх використання, звертаємо вашу увагу на

п. 4.2 вказаного договору, а саме: «Палац згідно нормам законодавства України є неприбутковою установою, тому у розрахунку вартості фізкультурно-оздоровчої послуги басейну враховуються прямі матеріальні витрати на кількість відвідувачів, згідно санітарним нормам; відповідно прибуток, за рахунок якого можна було б відшкодовувати повернення оплати Користувачам за пропущені часи плавання у басейні, не планується та не отримується. У разі, якщо Користувач односторонньо припинив дію договору або пропустив час оздоровчого плавання за придбаним абонементом по будь-яких причинах, оплата, що отримана Надавачем від Користувача, вважається розумною платою за організацію фізкультурно-оздоровчих послуг басейну Палацу, та не повертається Користувачу (згідно нормам статті 903 Цивільного Кодексу України). Можливість відвідування в інші місяць, день, час не надається.

Якщо неможливість виконання обов’язку за Договором зумовлена іншими обставинами (наприклад, дією непереборної сили: відключення електроенергії, води, тощо), Палац встановлює Користувачу інший час для відвідування басейну».

Кiлькiсть переглядiв: 0