Ракетомоделісти. Участь у змаганнях.

2018-07-04

З 19 по 25 червня 2018 року у м. Дніпро проходили змагання - Чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед дорослих та юніорів, Єтап Кубку Світу – Кубок М. К. Янгеля, Єтап Кубку України «Кубок ДНІПРА» з ракетомодельного спорту.

У цих змаганнях взяла участь команда юніорів ракетомоделістів Палацу – Ковальов Богдан, Ніколенко Данііл, Любезних Богдан, тренер та участник змагань Юрій Крупицький.

Команда юніорів стала чемпіонами, посіла ПЕРШЕ місце, золоті медалі та Кубок у класі моделей зі стрічкою Чемпіонату України з ракетомодельного спорту серед дорослих та юніорів.

В особистій першості бронзову медаль, третє місце Чемпіонату України з ракетомодельного спорту серед дорослих та юніорів у класі моделей ракетопланів посів Ковальов Богдан, підтвердив звання Кандидата у майстри спорту.