Знай і люби свій край - 2013

З 22.04 по 16.05 2013 року у приміщенні виставкової зали Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості проводився міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

У конкурсі взяли участь творчі об’єднання учнівської молоді, юні майстри позашкільних навчально-виховних закладів – всього 204 вихованця, які надіслали 211 творчих робіт.

Згідно із Положенням про міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» журі відібрало 67 призових робіт у 60 переможців для участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі у м. Києві.

Найкращі роботи за композицією, оригінальністю, ступенем емоційного впливу і різноманітністю технік виконання надійшли з ЦДЮТ № 1 Дзержинського району, № 3 Київського району, ЦДЮТ № 6 Фрунзенського району, СЮТ № 4 Ленінського району та гуманітарно-естетичного відділу Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості (ХПДЮТ).

Всім учасникам міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» вручені «Подяки» ХПДЮТ за участь у виставці-конкурсі.

Нагороджені дипломами ХПДЮТ:

У 1 розділі:

Горбунову Юлію (ЦДЮТ № 1);

Чадаєву Дар’ю (ЦДЮТ № 1);

Федорову Ксенію (ЦДЮТ №1);

Ватинову Дар’ю (ЦДЮТ №1);

Євкова Владислава (ЦДЮТ № 1);

Овраменко Тетяну (ЦДЮТ № 1);

Котову Юлію (ЦДЮТ № 1);

Літвінчук Карину (ЦДЮТ № 2);

Білозьорову Катерину (ЦДЮТ № 2);

Солоху Тетяну (ЦДЮТ № 3);

Вільхову Катерину (ЦДЮТ № 3);

Трифанова Тараса (ЦДЮТ № 3);

Ковальову Ангеліну (ЦДЮТ № 3);

Підопригору Інну (ЦДЮТ № 4);

Городова Нікіту (ЦДЮТ № 4);

Горбенко Світлану (ЦДЮТ № 6);

Заволотнюк Марину (ЦДЮТ № 6);

Руду Діану (ЦДЮТ № 6);

Дегтярьову Анастасію (ЦДЮТ № 7 );

Ключко Ірину (Палац «Істок»);

Колуканову Софію ( Палац «Істок»);

Токареву Наталію (СЮТ № 1);

Сидоренко Дарину (СЮТ № 1);

Поліщук Ярославу (СЮТ № 1 );

Драгіну Марію (СЮТ № 2);

Вазганову Владиславу (СЮТ № 2);

Ломакіну Тетяну (СЮТ № 2);

Кокшарову Єлизавету (СЮТ № 3);

Гузь Анастасію (СЮТ № 4);

Донцову Юлію (СЮТ № 4);

Томіну Кристину (СЮТ № 4);

Кулакову Анну (СЮТ № 5);

Спірічеву Анастасію (ХПДЮТ);

Бортнікову Анну (ХПДЮТ).

Панченко Анжеліку (ХПДЮТ)

Довгополова Кирила (ХПДЮТ)

Шаповалову Анастасію (ХПДЮТ)

Бабій Вікторію (ХПДЮТ)

Мосьпан Дарину (ХПДЮТ)

Масловську Олександру (ХПДЮТ)

Дунаєву Катерину (ХПДЮТ)

Бондаренко Альону (ХПДЮТ)

Істратову Марину (ХПДЮТ)

Бондаренко Анну (ХПДЮТ)

Грек Поліну (ХПДЮТ)

Малевич Ірину (ХПДЮТ)

Безрукову Анастасію (ХПДЮТ)

Літун Єлизавету (ХПДЮТ)

Зуб Катерину (ХПДЮТ)

У 2 розділі:

Пахомову Анну (ЦДЮТ № 1);

Федорову Ксенію (ЦДЮТ № 1);

Кліменкову Єлизавету (ЦДЮТ № 1);

Полушкіну Юлію (ЦДЮТ № 2);

Білозьорову Катерину (ЦДЮТ № 2);

Гіль Олену (ЦДЮТ № 2);

Просіну Поліну (СЮТ № 4);

Михальову Ірину (СЮТ № 5);

Озерову Любов (СЮТ № 5);

Довгань Марину (ХПДЮТ);

Козлову Кристину (ХПДЮТ);

Буглак Вікторію (ХПДЮТ).

Вітаємо переможців!
Кiлькiсть переглядiв: 84