Знай і люби свій край - 2011

З 24.10 по 10.11 2011 року у приміщенні виставкової зали Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості проводилась міська виставка-конкурс «Український сувенір».

У виставці-конкурсі взяли участь творчі об’єднання учнівської молоді, юні майстри позашкільних навчально-виховних закладів – всього 145 вихованців.

Художній рівень робіт, які були представлені на виставці, відповідає критеріям конкурсу: роботи відображають український колорит, майстерне володіння художніми техніками, якісне оформлення робіт. Багато цікавих різноманітних робіт представлено у номінації «Панно-колаж «Українські мотиви», яка дозволяє конкурсантам в одній роботі використовувати декілька технік декоративно-прикладного мистецтва в комплексі. Найкращі роботи за композицією, оригінальністю, ступенем емоційного впливу і різноманітністю технік виконання надійшли із ЦДЮТ №3, СЮТ №4, Палацу «Істок», гуманітарно-естетичного відділу Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості (ХПДЮТ) за номінаціями «Декоративний художній розпис», «Оригінальні техніки виконання» та «Графіка, живопис малюнок».

Переможцями оголошені:

в номінації «Українська народна вишивка»:- Телевна Дар’я – СЮТ № 3 (6-10 р.);
- Івлєва Анна – СЮТ № 5 (11-15 р.);
- Цапкова Влада – ХПДЮТ (16-18 р.);
в номінації «Гончарство і кераміка»:- Коптєв Павло – ХПДЮТ (6-10 р.);
- Петрова Юлія – СЮТ № 4 (11-15 р.);
- Ткалич Поліна – ЦДЮТ№1 (16-18 р.);
в номінації «Лозоплетіння і рогоз»:- Неєсалова Світлана – ХПДЮТ (6-10 р.);
- Неєсалова Анастасія – ХПДЮТ (11-15 р.);
- Слєпченко Крістіна – СЮТ №4 (16-18 р.);
в номінації «Художні вироби з бісеру»:- Козлова Катерина – ХПДЮТ (6-10 р.);
- Удовіченко Вероніка – Палац «Істок» (11-15 р.);
- Браховецька Елеонора – ЦДЮТ №3 (16-18 р.);
в номінації «Декоративний художній розпис»:- Бондаренко Альона – ХПДЮТ (6-10 р.);
- Деркач Катерина – ЦДЮТ № 3 (11-15 р.);
- Солоха Тетяна – ЦДЮТ № 3 (16-18 р.);
в номінації «Штучні квіти»:- Романова Ольга – ЦДЮТ №4 (6-10 р.);
- Малевіч Ірина – ХПДЮТ (11-15 р.);
- Рензяєва Вікторія – ХПДЮТ (16-18 р.);
в номінації «Витинанка»:- Бабій Вікторія – ХПДЮТ (6-10 р.);
- Нєкраха Ігор – ХПДЮТ (11-15 р.);
- Поліщук Ярослава – СЮТ №1 (16-18 р.);
в номінації «Писанки»:- Семенченко Анжела – СЮТ №1 (6-10 р.);
- Рилова Валерія – ЦДЮТ № 1 (11-15 р.);
- Жирнова Анна – Палац «Істок» (16-18 р.);
в номінації «Українська народна іграшка»:- Маслій Вікторія – ХПДЮТ (6-10 р.);
- Самоніна Єлізавета – ЦДЮТ №1 (11-15 р.);
- Дерев’янко Аліна – Муз.школа №5 (16-18 р.);
в номінації «Панно-колаж «Українські мотиви»:- Ільвовська Анна – СЮТ №3 (6-10 р.);
- Щербакова Анна – ЦДЮТ №1 (11-15 р.);
- Педан Таміла– Палац «Істок» (16-18 р.);
в номінації «Оригінальна техніка виконання»:- Рогаліна Дар’я – Палац «Істок» (6-10 р.);
- Спиричева Анастасия – ХПДЮТ (11-15 р.);
- Чапліна Александра – ХПДЮТ (16-18 р.);
в номінації «В’язання, ткацтво»:- Шарова Євгенія – СЮТ № 2 (6-10 р.);
- Ключко Ірина – Палац «Істок» (11-15 р.);
- Лєбєдь Сергій – ЦДЮТ №1 (16-18 р.);
в номінації «Флористика»:- Родіонов Петро – ЦДЮТ № 4 (6-10 р.);
- Купрієнко Карина– Палац «Істок» (11-15 р.);
- Чернова Анна - ХПДЮТ (16-18 р.);
в номінації «Графіка, живопис, малюнок»- Великий Артем – ЦДЮТ №3 (6-10 р.);
- Бєздєтко Діана – ЦДЮТ №1 (11-15 р.);
- Ребрун Дарина – Палац «Істок» (16-18 р.).

Всім учасникам міської виставки-конкурсу «Український сувенір» вручили «Подяку» ХПДЮТ за участь у виставці-конкурсі.

Переможців нагородили призами і дипломами ХПДЮТ.

Кiлькiсть переглядiв: 76