Переможці міської виставки-конкурсу

«Слобожанська мозаїка - 2019»

І розділ (Образотворче мистецтво)

Дипломами І ступеня нагороджуються:

1. Кудінова Олена, 13 р. (Семенюк Т.В., КЗ ЦДЮТ № 1)

2. Стадник Аліса, 15 р. (Гоголєва О.Є., КЗ ЦДЮТ № 2)

3. Рибкіна Мая, 6 р. (Кіріченко Н.В.,КЗ ЦДЮТ № 6)

4. Мельник Вікторія, 13 р. (Цепеленко Т.В., СЮТ № 3)

Дипломами ІІ ступеня нагороджуються:

1. Бондаренко Поліна, 12 р. (Семенюк Т.В., КЗ ЦДЮТ № 1)

2. Тютюннікова Дар’я, 12 р. (Дмитренко Н.С., КЗ ЦДЮТ № 2)

3. Бондаренко Анастасія, 12 р. (Гоголєва О.Є.,КЗ ЦДЮТ № 2)

4. Дмитренко Микита, 7 р. (Мілих Я.О., КЗ ЦДЮТ № 2)

5. ЛопареваДар’я 12 р. (Сторожук В.М., КЗ ПДЮТ «Істок»)

6. Чересова Катерина, 7 р., (Кіріченко Н.В., КЗ ЦДЮТ № 6)

7. Комарова Єлизавета, 7 р., (Кіріченко Н.В., КЗ ЦДЮТ № 6)

Дипломами ІІІ ступеня нагороджуються:

1. Смиш Маргарита, 9 р., (Оглобліна Т.В., КЗ ЦДЮТ № 1)

2. Савицька Таїсія, 16 р.,(Горошко Н.А., КЗ ЦДЮТ № 1)

3. Степанова Анастасія, 11 р., (Свіріна О.Є., КЗ ЦДЮТ № 2)

4. ЧеснюкАретм, 9 р.,(Свіріна О.Є., КЗ ЦДЮТ № 2)

5. Алдабаєва Євгенія, 8 р., (Лайко М.В.,КЗ ЦДЮТ № 2)

6. Крук Софія, 9 р., (Кіріченко Н.В., КЗ ЦДЮТ № 6)

7. Мілько Тетяна, 13 р.,(Цепеленко Т.В., СЮТ № 3)

8. Пшенічко Вікторія, 14 р., (Астапова В.Л.,КЗ ПДЮТ «Істок»)

9. Айрапетян Аліна, 11 р., (Комар Д.С., ЦПО «Вектор»)

10. Катайцева Олександра, 10 р., (Комар Д.С., ЦПО «Вектор»)

11. ОніщенкоДаря, 13 р., (Дредягіна І.Д., ЦПО «Мрія»)

2 розділ (Декоративно-прикладне мистецтво)

Дипломами І ступеня нагороджуються:

1. Ткачова Ксенія, 14 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

2. Антонюк Марія, 11 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

3. Дроботенко Дар’я, 15 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

4. Іванова Аліса, 10 р., (Кулик Л.М., КЗ ЦДЮТ № 7)

5. Козлова Юлія, 10 р.,(Кулик Л.М., КЗ ЦДЮТ № 7)

6. Пономарьова Оксана, 13 р., (Цепеленко Т.В., СЮТ № 3)

7. Черепанова Валерія, 11 р., (Кучмій А.Л., ПДЮТ «Істок»)

8. Косенкова Софія, 11 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

9. Данько Анастасія, 10 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

10. СоломінМихайлор, 11 р., (Головко Т.П. ЦПО «Старт»)

11. КамликВасиліса, 8 р., (Гнатенко Я.М. ЦПО «Мрія»)

Дипломами ІІ ступеня нагороджуються:

1. Адамчук Ілля, 12 р., (Подрєзова О.С., КЗ ЦДЮТ № 2)

2. Кудрявцева Марія, 13 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

3. Деньщикова Мар’яна, 11 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

4. Вега Богдана, 13 р., (Отколенко І.М., КЗ ЦДЮТ № 4)

5. Онопко Маргарита, 9 р., (Отколенко І.М., КЗ ЦДЮТ № 4)

6. Мацегор Анастасія, 10 р., (Кузнецова Н.В., КЗ ЦДЮТ № 6)

7. Лапшина Анастасія 10 р., (Кузнецова Н.В., КЗ ЦДЮТ № 6)

8. Гусак Поліна, 8 р., (Лавриненко Н.Г., ЦДЮТ № 6)

9. Шульга Анастасія, 10 р., (Кулик Л.М., КЗ ЦДЮТ № 7)

10. Лепетуха Ірина, 9 р., (Шкутова Г.В., СЮТ № 1)

11. Лепетуха Аліса, 8 р., (Шкутова Г.В., СЮТ № 1)

12. Смирнова Катерина, 10 р., (Смирнова О.А., СЮТ № 1)

13. Землякова Аліна, 11 р.,(Головчанська О.П., СЮТ № 3)

14. Грановська Софія, 9 р., (Головчанська О.П., СЮТ № 3)

15. Машина Валерія, 11 р., (Головчанська О.П., СЮТ № 3)

16. Полторіхина Вероніка, 12 р., (Кладченкова А.О., КЗ ПДЮТ «Істок»)

17. Федорчук Валерія, 11 р., (Кучмій А.Л., ПДЮТ «Істок»)

18. Моцар Софія, 8 р., (Моцар Л.Л., ПДЮТ «Істок»)

19. Карлюка Єлизавета, 15 р., (Федько І.В., ПДЮТ «Істок»)

20. Терницька Ольга, 9 р., (Вовк Я.О., ЦПО «Вектор»)

21. Баранік Поліна, 13 р., (Сафронова С.А., ЦПО «Старт»)

22. Слівінська Вероніка, 12 р., (Гнатенко Я.М., ЦПО «Мрія»)

23. Мєщан Лідія, 15 р., (Смирнова О.А., СЮТ № 1)

Дипломами ІІІ ступеня нагороджуються:

1. Кушка Тетяна, 15 р., (Талашко В.Р., КЗ ЦДЮТ № 1)

2. Муратова Олександра, 12 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

3. Пісклова Аліна, 8 р., (Зайцев І.М., КЗ ЦДЮТ, № 4)

4. Сергієнко Марія, 11 р., (Зайцев І.М., КЗ ЦДЮТ, № 4)

5. Тихонова Соня, 8 р., (Кулик Л.М., КЗ ЦДЮТ № 7)

6. Кізіма Вероніка, 9 р., (Ткаченко І.Ю., СЮТ № 1)

7. Смаракова Олександра, 10 р., (Манжелей Л.Д., КЗ СЮТ № 1)

8. Пилипенко Ганна, 12 р., (Ткаченко К.С., КЗ СЮТ № 3)

9. Ходусова Вікторія, 12 р., (Ткаченко К.С., КЗ СЮТ № 3)

10. Чівік Олександра, 11 р. (Морозікова О.В., КЗ СЮТ № 3)

11. Чирко Анастасія, 7 р., (Кучмій А.Л., КЗ ПДЮТ «Істок»)

12. Войчук Святослава, 13 р., (Кучмій А.Л., КЗ ПДЮТ «Істок»)

13. Голубова Кіра, 6 р., (Сторожук В.М., КЗ ПДЮТ «Істок»)

14. Храмцова Дарина, 12 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

15. Коваленко Анастасія, 16 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

16. Коростіна Поліна, 9 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

17. Ель ФарАміра, 11 р., (Єль Фар І.Ю., ЦПО «Вектор»)

18. Забусова Марія, 13 р., (Сафронова С.А., ЦПО «Старт»)

19. Інюхіна Марія, 10, (Головко Т.П., ЦПО «Старт»)

20. Забіяка Вероніка, 10 р., (Александрова І.В., ЦПО «Мрія»)

21. Брянкіна Анастасія, 10 р., (Мороз В.В., ЦПО «Мрія»)

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!
Кiлькiсть переглядiв: 0