Результати 2018 року

Міська виставка-конкурс «Слобожанська мозаїка» організовується і проводиться Палацом з листопада 1997 року з метою відродження та розвитку різних видів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та народних ремесел України, а також пошуку, розвитку та підтримки здібних, обдарованих і талановитих вихованців закладів позашкільної освіти нашого міста.

Цього року 217 вихованців представили 250 творчих робіт.

Всі учасники виставки-конкурсу нагороджені «Дипломом за участь», дизайн якого був розроблений членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України Харківського обласного осередку, членом оргкомітету та журі виставки-конкурсу Оксаною Кононенко.

Дипломом І ступеня нагороджено 54 учасників;

ІІ ступеня 24 учасника;

ІІІ ступеня 24 учасника виставки-конкурсу

Різноманітні, виконані на високому художньому рівні дитячі роботи були представлені ЦДЮТ № 3 (Справжні ювеліри!). Багато душі вкладено в іграшки, виконані вихованцями клубу «Оксамит».

Найкращі роботи за композицією, оригінальністю, ступенем емоційного впливу і різноманітністю технік виконання надійшли з ЦДЮТ № 2; Палацу «Істок», ЗОШ № 150!

Теплі слова подяки хочеться сказати керівнику ЦПО «Вектор» Миколі Логінову, якому вдалося заохотити до творчої роботи хлопців!

Всі ви мали можливість перед початком концерту подивитись експозицію виставки «Слобожанська мозаїка»; оцінити майстерність, художній смак авторів різного віку, насолодитись естетичною досконалістю та якісним оформленням конкурсних робіт.

СКЛАД ЖУРІ:

голова журі – Пузиренко Марина Анатоліївна, художник-ілюстратор, двічі лауреат премії імені Лесі Українки Кабінету міністрів України;

секретар журі – Коротич Оксана Аркадіївна, методист Палацу;

члени журі:

- Цемма Оксана Юріївна, керівник гуртка «Кераміка»;

- Каплаух Ірина Олександрівна, керівник гуртка «Іграшка-сувенір»;

- Кононенко Оксана Юріївна, керівник народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Жар-птиця».

Переможці міської виставки-конкурсу

«Слобожанська мозаїка - 2018»

І розділ (Образотворче мистецтво)

Дипломами І ступеня нагороджуються:
Дипломами ІІ ступеня нагороджуються:
Дипломами ІІІ ступеня нагороджуються:

1. Злата Матвеєнко, 8 р. (Головіна Я.О., КЗ ЦДЮТ № 2)

2. Анастасія Ігнатьєва, 12 р. (Сторожук В.М., ПДЮТ «Істок»)

3. Орина Федосеєнко, 11 р. (Астапова В.Л., ПДЮТ «Істок»)

4. Еліна Погорєлова, 11 р. (Дмитренко Н.С., КЗ ЦДЮТ № 2)

5. Софія Колосова, 6 р. (Дмитренко Н.С., КЗ ЦДЮТ № 2)

6. Аліна Бєлоус, 15 р. (Семенюк Т.В., КЗ ЦДЮТ № 1)

7. Микита Ващенко, 9 р. (Горошко Н.А., КЗ ЦДЮТ № 1)

8. Вероніка Баранчікова-Танчік, 8 р. (Горошко Н.А., КЗ ЦДЮТ № 1)

9. Діана Роденко, 15 р., (Осетрова І.М., ХЗОШ № 150)

10. Аліса Стадник, 14 р., (Гоголєва О.Є., КЗ ЦДЮТ № 2)

1. Дар’я Петухова, 11 р., (Астапова В.Л., ПДЮТ «Істок»)

2. Анастасія Пахомова, 9 р., (Лавриненко Н.Г., КЗ ЦДЮТ № 6)

1. Маргарита Ішнязова, 7 р., (Лайко М.В., КЗ ЦДЮТ № 3)

2. Альона Костюкова, 6 р., (Лайко М.В., КЗ ЦДЮТ № 3)

3. Даря Курцева, 7 р., (Мороз В.В., ЦПО «Старт»)

4. Валерія Якубенко, 11 р., (Астапова В.Л., ПДЮТ «Істок»)

5. Діана Шевченко, 11 р., (Астапова В.Л., ПДЮТ «Істок»)

6. Єлизавета Коваль, 14 р., (Олейник С.М., КЗ ЦДЮТ № 4)

7. Валерія Старченко, 14 р., (Сторожук В.М., ПДЮТ «Істок»)

8. Вікторія Алексенко, 7 р., (Оглобліна Т.В., КЗ ЦДЮТ № 1)

9. Олена Кудінова, 12 р., (Семенюк Т.В., КЗ ЦДЮТ № 1)

10. Марина Скрипка, 9 р., (Лавриненко Н.Г., КЗ ЦДЮТ № 6)

2 розділ (Декоративно-прикладне мистецтво)

Дипломами І ступеня нагороджуються:
Дипломами ІІ ступеня нагороджуються:
Дипломами ІІІ ступеня нагороджуються:

1. Тетяна Кушка, 13 р., (Талашко В.Л., КЗ ЦДЮТ № 1)

2. Юліана Моренко, 11 р., (Кучмій А.Л., ПДЮТ «Істок»)

3. Єлизавета Карлюка, 14 р., (Федько І.В., ПДЮТ «Істок»)

4. Анастасія Кононович, 14 р., (Олейник С.М., КЗ ЦДЮТ № 4)

5. Кіра Курилко, 11 р., (Отколенко І.М., КЗ ЦДЮТ № 4)

6. Софія Кузьміна, 11 р., (Вовк Я.О., ЦПО «Вектор»)

7. Богдана Крикун, 10 р., (Александрова І.В., ЦПО «Мрія»)

8. Ганна Мігура, 11 р., (Ель Фар І.Ю., ЦПО «Вектор»)

9. Артем Ігнатов, 16 р., (Логінов М.М., ЦПО «Вектор»)

10. Яна Шептун, 16 р., (Кононова О.П. КЗ ЦДЮТ № 3)

11. Ксенія Ткачова, 13 р., (Кононова О.П. КЗ ЦДЮТ № 3)

12. Валерія Полупан, 16 р., (Кононова О.П. КЗ ЦДЮТ № 3)

13. Еліна Доля, 11 р., (Кононова О.П. КЗ ЦДЮТ № 3)

14. Софія Тихонова, 7 р., (Кулик Л.М., КЗ ЦДЮТ № 7)

15. Юлія Козлова, 9 р., (Кулик Л.М., КЗ ЦДЮТ № 7)

16. Дарина Ліщенко, 15 р., (Смирнова О.А., СЮТ № 1)

17. Ксенія Колодкіна, 12 р., (Цепеленко Т.В., СЮТ № 3)

18. Анна Андрущенко, 9 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

19. Маргарити Петренко, 11 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

20. Ілля Адамчук, 10 р., (Подрєзова О.С., КЗ ЦДЮТ № 2)

21. Костянтин Подрєзов, 15 р., (Подрєзова О.С., КЗ ЦДЮТ № 2)

22. Варвара Літвінова, 11 р., (Бєлєвцова М.Є., ХЗОШ № 150)

23. Владлена Яковлева, 10 р., (Яковлева Н.М., ХЗОШ № 150)

1. Віка Звєрєва (Гладченкова А.О., ПДЮТ «Істок»)

2. Марія Забусова, 12 р., (Сафронова С.А., ЦПО «Старт»)

3. Катерина Алексєєва 13 р., (Кучмій А.Л., ПДЮТ «Істок»)

4. Поліна Баранік, 12 р., (Сафронова С.А., ЦПО «Старт»)

5. Вероніка Ємцова, 10 р., (Ємцова С.В., КЗ ЦДЮТ № 1)

6. Арина Каліфіцька, 12 р., (Ель Фар І.Ю., ЦПО «Вектор»)

7. Варвара Стешенко, 9 р., (Гнатенко Я.М., ЦПО «Мрія»)

8. Артем Кірсанов, 10 р., (Рудєв Н.П., ЦПО «Вектор»)

9. Марія Кудрявцева, 12 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

10. Мар’яна Денщикова, 10 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

11. Олександра Муратова, 10 р., (Кононова О.П., КЗ ЦДЮТ № 3)

12. Маргарита Третякова, 10 р., (Ткаченко І.Ю., СЮТ № 1)

13. Анастасія Олійник, 10 р., (Манжелей Л.Д., СЮТ № 1)

14. Аліна Гасан, 9 р., (Шкутова Г.В., СЮТ № 1)

15. Ксенія Колодкіна, 12 р., (Цепеленко Т.В., СЮТ № 3)

16. Орина Воробйова, 14 р., (Григорова О.Ю., ХДЮКМ)

17. Дар’я Труфанова, 9 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

18. Анастасія Коваленко, 15 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

19. Ірина Бабай, 11 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

20. Катерина Пилипенко, 12 р., (Яковенко О.А., КЗ ЦДЮТ № 2)

21. Катерина Чумак, 9 р., (Подрєзова О.С., НВК «Старт-школа»)

22. Аліса Іванова, 10 р., (Кулик Л.М., КЗ ЦДЮТ № 7)

1. Анна Коваль, 12 р., (Каплун-Бурик А.П. ЦПО «Старт»)

2. Єлизавета Гриньова, 15 р., (Мусієнко Н.В., КЗ ЦДЮТ № 1)

3. Ганна Федоренко, 13 р., (Олейник С.М., КЗ ЦДЮТ, № 4)

4. Арина та Мар’яна Андрющенко, 10 р., (Мерзликіна Ж.О., КЗ ЦДЮТ № 6)

5. Софія Жарко, 9 р., (Подлипський О.В., КЗ ЦДЮТ № 6)

6. Катерина (10 р.) та Владислав (9 р.) Шеріни, (Гнатенко Я.М., ЦПО «Мрія»)

7. Даниїл Герасімов, 11 р., (Хогінов М.М., ЦПО «Вектор»)

8. Поліна Шевченко, 10 р., (Терещенко І.А., СЮТ № 1)

9. Ганна Табагуа, 12 р., (Поліщук Н.О., СЮТ № 1)

10. Оксана Пономарьова, 12 р., (Цепеленко Т.В., СЮТ № 3)

11. Юлія Шапошнікова, 11 р., (Дубровська М.А., клуб «Оксамит»)

12. Валерія Черепанова, 8 р., (Кучмій А.Л., ПДЮТ «Істок»)

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

Кiлькiсть переглядiв: 0