Український сувенір - 2011

У приміщенні виставкової зали Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості проводився міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

У конкурсі взяли участь творчі об’єднання учнівської молоді, юні майстри позашкільних навчально-виховних закладів – всього 145 вихованців.

Згідно із Положенням про міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» журі відібрало 50 призових робіт для участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі у м. Києві.

Найкращі роботи за композицією, оригінальністю, ступенем емоційного впливу і різноманітністю технік виконання надійшли з ЦДЮТ №3 Київського району, №4 Комінтернівського району, Палацу «Істок» Орджонікідзевського району, СЮТ № 4 Ленінського району та гуманітарно-естетичного відділу Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості (ХПДЮТ).

Переможцями оголошені:
у 1 розділі:

Гребенькову Олександру (ЦДЮТ № 1);
Кочкіну Анастасію (ЦДЮТ № 1);
Чистякова Владислава (ЦДЮТ № 1);
Червякову Маргариту (Спецшкола № 166);
Кулік Аліну (Клуб за місцем проживання «Ніка»);
Солоха Тетяну (ЦДЮТ № 3);
Салата Олену (ЦДЮТ № 3);
Ковальову Ангеліну (ЦДЮТ № 3);
Рябініну Тетяну (ЦДЮТ № 4);
Смирнову Вікторію (ЦДЮТ № 4);
Карпову Вікторію (ЦДЮТ № 4);
Калиниченко Анну (ЦДЮТ № 6);
Будьону Тетяну (ЦДЮТ № 6);
Дегтярьову Анастасію (ЦДЮТ № 7);
Кондренко Дарину (СЮТ № 1);
Айрапетяна Арсена (СЮТ № 2);
Поліванцеву Софію (СЮТ № 3);
Ключко Ірину (Палац ДЮТ «Істок»);
Боченко Анастасію (Палац ДЮТ «Істок»);
Новицьку Тетяну (Палац ДЮТ «Істок»);
Кучмій Дар’ю (Палац ДЮТ «Істок»);
Кучмій Миколу (Палац ДЮТ «Істок»);
Мотрич Дар’ю (СЮТ № 4);
Соколан Анастасію (СЮТ № 5);
Савченко Наталію (Ліцей №133);
Борисенко Анастасію (ХПДЮТ);
Зеркалову Елизавету (ХПДЮТ);
Спірічеву Анастасію (ХПДЮТ);
Мосьпан Дарину (ХПДЮТ);
Варчук Семена (ХПДЮТ);
Серпуховітіну Олену (ХПДЮТ);
Кукленко Анастасію (ХПДЮТ);
Шаповалову Анастасію (ХПДЮТ);
Трощий Ірину (ХПДЮТ);
Неєсалову Світлану (ХПДЮТ);
Бєляєву Валерію (ХПДЮТ);
Рисовану Дар’ю (ХПДЮТ);
Рензяєву Вікторію (ХПДЮТ);
Репіну Катерину (ХПДЮТ);
Шамма Діану (ХПДЮТ);
Вінніченко Анну (ХПДЮТ);
Гвоздьову Валерію (ХПДЮТ);
Каракуліну Марію (ХПДЮТ);
Снісаренко Павла (СЮТ №4).

У 2 розділі:

Курохта Катерину (ЦДЮТ № 1);
Дорожкіну Олену (ЦДЮТ № 1);
Ярову Валентину (ЦДЮТ №7);
Педан Тамілу (Палац ДЮТ «Істок»);
Лученцову Світлану (ХПДЮТ).

_____

Вітаємо переможців!
Кiлькiсть переглядiв: 66