Відкритий бієнале дитячої творчості «Мій рідний край - моє натхнення», дитячого малюнку «Абетка творчості»

Міська виставка-конкурс «Український сувенір» організується і проводиться Харківським Палацом дитячої та юнацької творчості з листопада 1997 року з метою відродження та розвитку різних жанрів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва та народних ремесел України.

Оргкомітету вдалося зробити виставку популярною серед дітей та молоді, а участь у міській виставці-конкурсі «Український сувенір» - престижною. Значну роль у цьому відіграв авторитет голови журі Вакуленка Олександра Сергійовича, Заслуженого майстра народної творчості України, голови Харківського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, а також продумана система нагородження та заохочення переможців і учасників виставки-конкурсу.

З 2015 року міська виставка-конкурс носить назву «Слобожанська мозаїка».

З 2020 року в рамках міської виставки-конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанська мозаїка» проводиться відкритий бієнале дитячої творчості «Мій рідний край – моє натхнення» та відкритий бієнале дитячого малюнка «Абетка творчості».

2021 рік

2020 рік

2019 рік

2018 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2011 рік

2010 рік

_____


Галереї "Фотогалерея Укр_сувенір"

______

Фотогалерея виставки-конкурсу

_____

З умовами проведення можна ознайомитись на сторінці Масові заходи.

Кiлькiсть переглядiв: 665