Результати за 2014 рік

Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту в класах радіокерованих яхт серед учнівської молоді на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти

Відповідно до річного плану роботи Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості та наказу по ХПДЮТ № 34 від 23 квітня 2014 року 30.05-01.06.2014 року у м. Харкові у гідропарку Журавльовка відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва у класі радіокерованих моделей яхт класів F-5-Р та F-5-Е.

У змаганнях взяли участь команди від:

  • Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області, склад команди: 4 учасника, 1 керівник;
  • Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси, склад команди: 2 учасника, 1 керівник;
  • Браворська ЦДЮТ «Київської обл.», склад команди: 2 учасника, 1 керівник;
  • Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, склад команди 6 учасників, 1 керівник.

Всього в змаганнях взяло участь 4 команди від 4 областей України, 14 спортсменів.

Змагання проводилися відповідно до Умов про Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва та "Правил змагань із судномодельного спорту", які діяли на термін проведення змагань. Кількість учасників особистої першості від команди та кількість моделей кожного класу не обмежувалася. Усі моделі, представленні на змагання, відповідали вимогам діючих «Правил змагань із судномодельного спорту».

Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань було покладено на організаційний комітет, до скраду якого увійшли: голова оргкомітету – заступник директора Палацу Ткачук О. А.. Члени оргкомітету: завідуючій науково-технічним відділом - Бондаренко Ю.М., керівник гуртка судномоделювання -Плигач А.Ю. Секретар оргкомітету методист Бурдакова О. О.

В особистій першості в класі моделей F5-П перше місце посів Мирончук Євген , друге місце – Кириченко Єгор, третє місце – Грачов Ростислав (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості).

В особистій першості в класі моделей F-5-Е

  • перше місце посів Мирончук Євген (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості),
  • друге місце – Кириченко Єгор (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості),
  • третє місце – Квартірмейстер Костянтин (Центр дитячої та юнацької творчості м. Бровари).

У командній першості

  • перше місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості,
  • друге місце - Центр дитячої та юнацької творчості м. Бровари,
  • третє місце – Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси.

Як завжди місцем для проведення змагань було обрано базу клубу юних моряків у гідропарку Журавльовка.

Кiлькiсть переглядiв: 42