2007 рік2008 рік2009 рік2010 рік2011 рік2012 рік
Кількість команд696854
Кількість областей585754
Кількість учасників202117221414
Результат команди ПалацуІІІІІІІІІІІІІІІІ

2007

У змаганнях, які відбулися 12-15 квітня 2007 року

1 місце посіла команда клубу юних техніків „Азовсталь” м. Маріуполь.

2 місце посіла команда станції юних техніків м. Знам`Янка.

3 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості.

2008

У змаганнях, які відбулися 18-20 квітня 2008 року

1 місце посіла команда станції юних техніків м. Знам`янка.

2 місце посіла команда український державний Центру позашкільної освіти м. Київ.

3 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості.

2009

У змаганнях, які відбулися 17-19 квітня 2009 року, взяли участь шість команд п’яти областей України:

- станція юних техніків м. Знам`янка Кіровоградської області – 2 учасники;

- Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполь Донецької області – 4 учасники;

- Дніпропетровська міська станція юних техніків – 3 учасники;

- яхтклуб «Алий парус» м. Харцизьк Донецької області – 3 учасники;

- Черкаський Центр дитячої та юнацької творчості – 2 учасники;

- Харківський Палац дитячої та юнацької творчості – 3 учасники.

Всього у змаганнях взяли участь 17 спортсменів. За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

1 місце посіла команда Черкаського Центру дитячої та юнацької творчості;

2 місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя Донецької області;

3 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості.

2010

У змаганнях, що відбулися 16-18 квітня 2010 року у м. Харкові у гідропарку Журавльовка взяли участь команди:

- Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді - 3 учасники;

- Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області - 4 учасники;

- навчального закладу «Мала Академія Наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач» - 3 учасники;

- станції юних техніків м. Євпаторія- 1 учасник;

- Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси - 2 учасники;

- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області - 3 учасники;

- судномодельного клубу «Альбатрос» м. Одеса - 1 учасник;

- Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості - 5 учасників.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області;

ІІ місце- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області;

ІІІ місце– Харківський Палац дитячої та юнацької творчості.

2011

У змаганнях, що відбулися 20-22 травня 2011 року у м. Харкові у гідропарку Журавльовка взяли участь команди:

- Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області - 3 учасники;

- навчального закладу «Мала Академія Наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач» - 3 учасники;

- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області - 3 учасники;

- судномодельного клубу «Альбатрос» м. Одеса - 1 учасник;

- Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості - 4 учасники.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області;

ІІ місце- Харківський Палац дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області.

2012

У змаганнях, що відбулися 3-5 травня 2012 року у м. Харкові у гідропарку Журавльовка взяли участь команди:

- Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області, склад команди 4 учасники;

- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області, склад команди 4 учасники;

- Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси, склад команди 2 учасники;

- Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, склад команди 4 учасники.

У командній першості перше місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області, друге місце - Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, третє місце – Центр дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області.

Кiлькiсть переглядiв: 62