2007 рік | 2008 рік | 2009 рік | 2010 рік | 2011 рік | 2012 рік | |
Кількість команд | 6 | 9 | 6 | 8 | 5 | 4 |
Кількість областей | 5 | 8 | 5 | 7 | 5 | 4 |
Кількість учасників | 20 | 21 | 17 | 22 | 14 | 14 |
Результат команди Палацу | ІІІ | ІІІ | ІІІ | ІІІ | ІІ | ІІ |
У змаганнях, які відбулися 12-15 квітня 2007 року
1 місце посіла команда клубу юних техніків „Азовсталь” м. Маріуполь.
2 місце посіла команда станції юних техніків м. Знам`Янка.
3 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості.
У змаганнях, які відбулися 18-20 квітня 2008 року
1 місце посіла команда станції юних техніків м. Знам`янка.
2 місце посіла команда український державний Центру позашкільної освіти м. Київ.
3 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості.
У змаганнях, які відбулися 17-19 квітня 2009 року, взяли участь шість команд п’яти областей України:
- станція юних техніків м. Знам`янка Кіровоградської області – 2 учасники;
- Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполь Донецької області – 4 учасники;
- Дніпропетровська міська станція юних техніків – 3 учасники;
- яхтклуб «Алий парус» м. Харцизьк Донецької області – 3 учасники;
- Черкаський Центр дитячої та юнацької творчості – 2 учасники;
- Харківський Палац дитячої та юнацької творчості – 3 учасники.
Всього у змаганнях взяли участь 17 спортсменів. За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:
1 місце посіла команда Черкаського Центру дитячої та юнацької творчості;
2 місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя Донецької області;
3 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості.
У змаганнях, що відбулися 16-18 квітня 2010 року у м. Харкові у гідропарку Журавльовка взяли участь команди:
- Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді - 3 учасники;
- Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області - 4 учасники;
- навчального закладу «Мала Академія Наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач» - 3 учасники;
- станції юних техніків м. Євпаторія- 1 учасник;
- Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси - 2 учасники;
- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області - 3 учасники;
- судномодельного клубу «Альбатрос» м. Одеса - 1 учасник;
- Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості - 5 учасників.
За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:
І місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області;
ІІ місце- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області;
ІІІ місце– Харківський Палац дитячої та юнацької творчості.
У змаганнях, що відбулися 20-22 травня 2011 року у м. Харкові у гідропарку Журавльовка взяли участь команди:
- Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області - 3 учасники;
- навчального закладу «Мала Академія Наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач» - 3 учасники;
- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області - 3 учасники;
- судномодельного клубу «Альбатрос» м. Одеса - 1 учасник;
- Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості - 4 учасники.
За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:
І місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області;
ІІ місце- Харківський Палац дитячої та юнацької творчості;
ІІІ місце- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області.
У змаганнях, що відбулися 3-5 травня 2012 року у м. Харкові у гідропарку Журавльовка взяли участь команди:
- Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області, склад команди 4 учасники;
- Центру дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області, склад команди 4 учасники;
- Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси, склад команди 2 учасники;
- Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, склад команди 4 учасники.
У командній першості перше місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Харцизьк Донецької області, друге місце - Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, третє місце – Центр дитячої та юнацької творчості м. Глухів Сумської області.