Міський відкритий фестиваль авторської та туристської пісні «Стежинка»

Міський відкритий фестиваль авторської та туристської пісні «Стежинка» було започатковано на базі туристсько-краєзнавчого відділу Міського Дитячого Палацу культури (на сьогодні - Харківський Палац дитячої та юнацької творчості) у листопаді 1998 року. Таким чином, у листопаді 2010 року було проведено ХІІІ щорічний захід. Всі роки існування витрати на проведення фестивалю, оплату роботи журі та нагородження лауреатів здійснюються за бюджетні кошти.

Головною метою фестивалю є

розвиток та популяризація жанру авторської та туристської пісні, виявлення та підтримка молодих авторів та виконавців, сприяння їх творчому зростанню та всебічному розвитку.

Тому всі роки співорганізатором фестивалю був Клуб пісенної поезії ім. Ю.Візбора Харківського Будинку вчених, співпраця з яким допомогає у подальшому творчому житті лауреатів (участь в Всеукраїнських заходах з авторської пісні за рахунок Клубу, запрошення для участі в концертах і фестивалях).

Cлід підкреслити, що жанр авторської пісні не потребує високої майстерності володіння гітарою та особливих вокальних здібностей, тому в концерті фестивалю може взяти участь практично кожен, кому до вподоби цей жанр.

В нашому місті практично немає гуртків туристської пісні. Але треба зазначити, що без цього жанру неможливо представити собі участь в будь-яких туристських заходах – походах, експедиціях, змаганнях, тощо. Тому до участі в фестивалі кожен рік запрошуються всі туристсько-краєзнавчі гуртки міста, не зважаючи на наявність в їхніх ЦДЮТ вокальних чи навчаючих грі на гітарі, гуртків.

З метою пошуку талановитих виконавців та авторів у залікову програму міських туристських змагань позашкільних закладів м. Харкова, що також щорічно організовуються туристсько-краєзнавчим відділом Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, включено конкурс туристської пісні. Також, керівник профільного гуртка – гуртка туристської пісні І.М.Федорова підтримує зв`язки з аналогічними гуртками за межами міста та країни і запрошує їх вихованців для участі в нашому фестивалі (Есхар, Київ, Луганськ, Вороніж, Запоріжжя, Артемовськ).

______

2023 рік

2021 рік

2020 рік - відмінено у зв'язку із карантином вихідного дня

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік

2011 рік

______


Галерея "Стежинка"

______

Перейти до фотогалереї фестивалю

______

З умовами проведення можна ознайомитись на сторінці Масові заходи.

Кiлькiсть переглядiв: 331