ІНФОРМАЦІЯ

щодо проведення

міського відкритого фестивалю мистецтв «Осінній вернісаж-2019»

у період осінніх шкільних канікул 2019-2020 навчального року.

Під час осінніх шкільних канікул у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов XІ міський відкритий фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж». У фестивалі взяли участь всі бажаючі дитячі колективи позашкільних закладів міста.

Визначені переможці.

За напрямком циркового мистецтва:

Жанр «Еквілібр»

1 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда», за номер «Настоящий морской шторм»;

2 місце – Зразковий художній колектив циркова студія «Непоседы», за номер «Млечный путь.

Жанр «Акробатика»

1 місце – Зразковий художній колектив циркова студія «Непоседы», за номер «Волшебный сон»;

2 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда», за номер «История дюймовочки»;

2 місце – Циркова студія «Аквамарин», за номер «Случай во дворе»;

3 місце - Циркова студія «Аквамарин», за номер «Пираты»;

3 місце – Дитячий цирк «Пирамида», за номер «Круче всех»;

3 місце – Єстрадно-циркова студія «Чарівниці», за номер «Молния»

За участь - Єстрадно-циркова студія «Чарівниці», за номер «Крила».

Жанр «Гімнастика»

1 місце - Естрадно – циркова студія «Каскад», за номер «Воспоминания о Франции», (повітряна гімнастика);

3 місце - Естрадно – циркова студія «Каскад», за номер «Лесные нимфы»;

За напрямком вокального мистецтва серед солістів були визначені переможці за наступними віковими категоріями:

Перша (7 -10 років)

1місце – Ващенко Олеся – ХЗОШ №150,

2 місце – Гончарова Мария – ЦДЮТ № 5,

3 місце – Корягина Полина – ЦДЮТ № 6.

Друга (11-14 років)

1 місце – Харченко Полина – ЦДЮТ № 5,

2 місце – Щербак Єлизавета – Гімназия №12,

3 місце Андрейченко Олександра – Чугуївський БДЮТ.

Третя (15-18 років)

1 місце – Феджи Алучана – ПДЮТ №5,

2 місце – Гамалій Катерина - ХЗОШ №90,

3 місце – Погребняк Валерія – Чугуївський БДЮТ.

Серед вокальних колективів були визначені переможці за наступними віковими категоріями:
Перша ( 7-12 років)

1 місце – вокальний ансамбль «Співаночки» - ХЗОШ № 150,

2 місце – Дует Киянська Даніела та Мяделець Мілана, колектив «ДоМіСолькі»,

3 місце –ансамбль «Талісман» - ЦДЮТ № 6.

Друга ( 13-18 років)

2 місце – вокальний ансамбль «Улыбка» - ХЗОШ № 90,

3 місце – група «Пантери» - ПДЮТ «Істок».

За напрямком танцювального мистецтва були визначені переможці в номінаціях:

«Народна хореографія» Молодша вікова категорія:

3 місце – Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3, номер «Коломиїчки»;

«Сучасна хореографія» Молодша вікова категорія:

1 місце - Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3, номер «Фиксики»;

2 місце – Хореографічний колектив «Мон Реве» ЦДЮТ №4, номер «Я приручила дождик»;

2 місце – Колектив екстремального танцю «Мотор шоу» ПДЮТ «Істок», номер «Super DJ»;

2 місце – Хореографічний колектив «ВСІ. СВОЇ» фітнес клуб «Family sport», номер «Один день із життя гномів»;

3 місце - Хореографічний колектив «Мон Реве» ЦДЮТ №4, номер «Это счастье нельзя купить»;

3 місце – Хореографічний ансамбль «Нове покоління» ХЗОШ № 61, номер «Весела мозаїка».

«Сучасна хореографія» Середня вікова категорія:

1 місце - Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3, номер «Племя»;

2 місце -Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2, номер «Василина»;

2 місце -Колектив екстремального танцю «Мотор шоу» ПДЮТ «Істок», номер «Трансформери»;

3 місце - Хореографічний ансамбль «Нове покоління» ХЗОШ № 61, номер «Якщо вірити у мрії»;

3 місце – Хореографічний колектив «Остров сокровищ» ХЗОШ №124, номер «Тот кто верит».

«Народна хореографія» Середня, старша та замішена вікові категорії:

1 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3, номер «Чарівне коло»;

1 місце – Зразковий ансамбль народного танцю «Радість»ПДЮТ «Істок», номер «Вітерець»;

2 місце - Зразковий хореографічний колектив «Зіронька» ЦДЮТ №3, номер «Подоляночка»;

1 місце – Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Акварельки» ПДЮТ «Істок», номер «Веселі бубни»;

2 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3, номер «Файні хлопці».

«Сучасна хореографія» Старша та змішана вікові категорії:

1 місце - Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3, номер «5 историй как одна»;

1 місце - Зразковий ансамбль народного танцю «Радість»ПДЮТ «Істок», номер «Колядка»;

1 місце - Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Акварельки» ПДЮТ «Істок», номер «Світ буде добрим»;

2 місце - Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2, номер «Свинг»;

2 місце - Зразковий художній хореографічний колектив «Континент» ХЗОШ №158, номер «Перерва».

Ми вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

Фотозвіти на сторінці Палацу у facebook:

29 жовтня - вокал

30 жовтня - цирк

31 жовтня - хореографія

1 листопада - гала-концерт

Кiлькiсть переглядiв: 0