у період осінніх шкільних канікул 2018-2019 навчального року.
Під час осінніх шкільних канікул у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов X міський відкритий фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж». У фестивалі взяли участь всі бажаючі дитячі колективи позашкільних закладів міста.
Жанр «Еквілібр»
1 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда», за номер «У зеленому гаю»;
2 місце – Цирковий колектив «Smile»,за номер «У стилі ретро»;
Жанр «Шарі-варі»
2 місце – Дитячий цирк «Піраміда», за номер «Шарі-варі»;
Жанр «Акробатика»
1 місце – Зразковий художній колектив циркова студія «Непоседы», за номер «Чудові візерунки»;
1 місце – Зразковий художній колектив циркова студія «Непоседы», за номер «Велике серце»;
1 місце – Цирковий колектив «Smile»,за номер «Подих вітру»;
2 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда», за номер «Туристи»;
2 місце – Естрадно – циркова студія «Восторг», за номер «Володарка часу»;
3 місце - Циркова студія «Аквамарин», за номер «Круче всех»;
3 місце - Циркова студія «Аквамарин», за номер «Кошкі»;
Жанр «Повітряна гімнастика»
1 місце - Естрадно-циркова студія «Каскад», за номер «Амазонки»;
2 місце - Естрадно-циркова студія «Каскад», за номер «Пеппі»;
Жанр «Гра з обручами»
2 місце – Естрадно – циркова студія «Восторг», за номер «Пеппі».
Перша (7-10 років)
1 місце – Косарєв Іскандер – ПДЮТ «Істок»
2 місце – Ізмайлова Аліса – ПДЮТ «Істок»
3 місце – Гаджиєва Раміда – ХДЮКМ
Друга (11-14 років)
1 місце – Моркова Вікторія – ЦДЮТ №7
2 місце – Хаджаж Далія – ЦДЮТ №7
3 місце - Манолій Єлизавета – Чугуївський БДЮТ
Третя (15-18 років)
1 місце – Сазонова Таїсія – ПДЮТ «Істок»
2 місце – Сергеєва Катерина - ЦДЮТ №3
3 місце – Шепелєва Єлизавета – ЦДЮТ №3
Перша (7-12 років)
1 місце – вокальний ансамбль «Twinkle stars» - ЦДЮТ №7
2 місце – вокальний ансамбль «ДоМіСолькі»
3 місце – вокальний ансамбль «KIWI» ХДЮКМ
Друга (13-18 років)
1 місце – вокальний ансамбль «Співаночки» (жіночий ансамбль) - ХЗОШ № 150
2 місце – вокальний ансамбль «Співаночки» (чоловічий ансамбль) - ХЗОШ № 150
3 місце – вокальний ансамбль «Калинонька» - Чугуївський БДЮТ.
«Народна хореографія»
Молодша вікова категорія:
1 місце – Ансамбль танцю «Дзвіночок» ЗОШ №49, номер «Тарантелла»;
2 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Основянського району, номер «Закарпатські ляльки»;
2 місце - Ансамбль танцю «Дзвіночок» ЗОШ №49, номер«Восточные фантазии»;
3 місце – Зразковий хореографічний колектив «Зіронька» ЦДЮТ №3, номер «Смаколики».
«Сучасна хореографія»
Молодша вікова категорія
1 місце - Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3, номер «Лето»;
2 місце – Зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфетті» гімназія № 82, номер «Ура канікулі!»;
2 місце -Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2, номер «Ой, були на селі!»;
3 місце - Зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфетті» ЦДЮТ №4, номер «Смайлики»;
3 місце - Спортивно-танцювальний колектив «Вікторія» ХЗОШ №164, номер «Яскрава латина».
«Народна хореографія» та «Сучасна хореографія»
Середня вікова категорія:
1 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3, номер «Хвалько»;
1 місце - Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ №4, номер «Самый главный аппарат»;
2 місце - Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2, номер «Мальви»;
3 місце - Танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ №158, номер «Стражи Галактики»;
3 місце – Спортивно-танцювальний колектив «Вікторія» ХЗОШ №164, номер «Energi girl».
«Народна хореографія»
Старша вікова категорія:
1 місце - Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Основянського району, номер «Ой, заграйте музиченьки»;
1 місце - Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Основянського району, номер «Мак».
«Сучасна хореографія»
Старша вікова категорія:
1 місце - Зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфетті» ЦДЮТ №4, номер «Отпусти меня»;
2 місце - Зразковий хореографічний колектив «Зіронька» ЦДЮТ №3, номер «Лісові ворожки»;
2 місце - Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3, номер «Филингуд»;
3 місце – Хореографічний колектив «Революція» Спортивний клуб «Пересвіт», номер «Українська казка»;
«Народна хореографія» та «Сучасна хореографія»
Змішана вікова категорія:
1 місце - Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ №4, номер «Заспівай мені, мамо»;
1 місце - Зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфетті» ЦДЮТ №4, номер «Нова Україна»;
2 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3, номер «Барви України»;
2 місце - Танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ №158, номер «Діти землі»;
3 місце - Хореографічний колектив «Революція» Спортивний клуб «Пересвіт», номер «Козаки козаченьки».