ІНФОРМАЦІЯ

Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості

щодо проведення

міського відкритого фестивалю мистецтв «Осінній вернісаж-2018»

у період осінніх шкільних канікул 2018-2019 навчального року.

Під час осінніх шкільних канікул у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов X міський відкритий фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж». У фестивалі взяли участь всі бажаючі дитячі колективи позашкільних закладів міста.

За напрямком циркового мистецтва:

Жанр «Еквілібр»

1 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда», за номер «У зеленому гаю»;

2 місце – Цирковий колектив «Smile»,за номер «У стилі ретро»;

Жанр «Шарі-варі»

2 місце – Дитячий цирк «Піраміда», за номер «Шарі-варі»;

Жанр «Акробатика»

1 місце – Зразковий художній колектив циркова студія «Непоседы», за номер «Чудові візерунки»;

1 місце – Зразковий художній колектив циркова студія «Непоседы», за номер «Велике серце»;

1 місце – Цирковий колектив «Smile»,за номер «Подих вітру»;

2 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда», за номер «Туристи»;

2 місце – Естрадно – циркова студія «Восторг», за номер «Володарка часу»;

3 місце - Циркова студія «Аквамарин», за номер «Круче всех»;

3 місце - Циркова студія «Аквамарин», за номер «Кошкі»;

Жанр «Повітряна гімнастика»

1 місце - Естрадно-циркова студія «Каскад», за номер «Амазонки»;

2 місце - Естрадно-циркова студія «Каскад», за номер «Пеппі»;

Жанр «Гра з обручами»

2 місце – Естрадно – циркова студія «Восторг», за номер «Пеппі».

За напрямком вокального мистецтва
серед солістів були визначені переможці за наступними віковими категоріями:

Перша (7-10 років)

1 місце – Косарєв Іскандер – ПДЮТ «Істок»

2 місце – Ізмайлова Аліса – ПДЮТ «Істок»

3 місце – Гаджиєва Раміда – ХДЮКМ

Друга (11-14 років)

1 місце – Моркова Вікторія – ЦДЮТ №7

2 місце – Хаджаж Далія – ЦДЮТ №7

3 місце - Манолій Єлизавета – Чугуївський БДЮТ

Третя (15-18 років)

1 місце – Сазонова Таїсія – ПДЮТ «Істок»

2 місце – Сергеєва Катерина - ЦДЮТ №3

3 місце – Шепелєва Єлизавета – ЦДЮТ №3

Серед вокальних колективів
були визначені переможці за наступними віковими категоріями:

Перша (7-12 років)

1 місце – вокальний ансамбль «Twinkle stars» - ЦДЮТ №7

2 місце – вокальний ансамбль «ДоМіСолькі»

3 місце – вокальний ансамбль «KIWI» ХДЮКМ

Друга (13-18 років)

1 місце – вокальний ансамбль «Співаночки» (жіночий ансамбль) - ХЗОШ № 150

2 місце – вокальний ансамбль «Співаночки» (чоловічий ансамбль) - ХЗОШ № 150

3 місце – вокальний ансамбль «Калинонька» - Чугуївський БДЮТ.

За напрямком танцювального мистецтва
були визначені переможці в номінаціях:

«Народна хореографія»
Молодша вікова категорія:

1 місце – Ансамбль танцю «Дзвіночок» ЗОШ №49, номер «Тарантелла»;

2 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Основянського району, номер «Закарпатські ляльки»;

2 місце - Ансамбль танцю «Дзвіночок» ЗОШ №49, номер«Восточные фантазии»;

3 місце – Зразковий хореографічний колектив «Зіронька» ЦДЮТ №3, номер «Смаколики».

«Сучасна хореографія»
Молодша вікова категорія

1 місце - Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3, номер «Лето»;

2 місце – Зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфетті» гімназія № 82, номер «Ура канікулі!»;

2 місце -Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2, номер «Ой, були на селі!»;

3 місце - Зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфетті» ЦДЮТ №4, номер «Смайлики»;

3 місце - Спортивно-танцювальний колектив «Вікторія» ХЗОШ №164, номер «Яскрава латина».

«Народна хореографія» та «Сучасна хореографія»
Середня вікова категорія:

1 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3, номер «Хвалько»;

1 місце - Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ №4, номер «Самый главный аппарат»;

2 місце - Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2, номер «Мальви»;

3 місце - Танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ №158, номер «Стражи Галактики»;

3 місце – Спортивно-танцювальний колектив «Вікторія» ХЗОШ №164, номер «Energi girl».

«Народна хореографія»
Старша вікова категорія:

1 місце - Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Основянського району, номер «Ой, заграйте музиченьки»;

1 місце - Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Основянського району, номер «Мак».

«Сучасна хореографія»
Старша вікова категорія:

1 місце - Зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфетті» ЦДЮТ №4, номер «Отпусти меня»;

2 місце - Зразковий хореографічний колектив «Зіронька» ЦДЮТ №3, номер «Лісові ворожки»;

2 місце - Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3, номер «Филингуд»;

3 місце – Хореографічний колектив «Революція» Спортивний клуб «Пересвіт», номер «Українська казка»;

«Народна хореографія» та «Сучасна хореографія»
Змішана вікова категорія:

1 місце - Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ №4, номер «Заспівай мені, мамо»;

1 місце - Зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфетті» ЦДЮТ №4, номер «Нова Україна»;

2 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3, номер «Барви України»;

2 місце - Танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ №158, номер «Діти землі»;

3 місце - Хореографічний колектив «Революція» Спортивний клуб «Пересвіт», номер «Козаки козаченьки».

Ми вітаємо переможців та бажаємо успіхів!
Кiлькiсть переглядiв: 17