Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, щодо проведення
у період осінніх шкільних канікул 2017-2018 навчального року.
Під час осінніх шкільних канікул у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов IX міський відкритий фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж». У фестивалі взяли участь всі бажаючі дитячі колективи позашкільних закладів міста.
Ми вітаємо переможців та бажаємо успіхів!
За напрямком циркового мистецтва:
1 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда»
2 місце – Зразкова циркова студія «Непоседы»
3 місце – Народний художній колектив цирк «Усмішка»
Переможці в номінаціях:
«За майстерність виконання» - студія оригінального танцю «Бенефіс»
«За артистизм виконання» - циркова студія «Аквамарин»
«За складність та професіоналізм виконання» - естрадно-циркова студія «Каскад»
За напрямком вокального мистецтва серед солістів були визначені переможці
за наступними віковими категоріями:
Перша (7 -10 років)
1місце – Коновченко Катерина – Продюсерський центр «Sunflower Fest»
2 місце – Байєр Олександра – ЦДЮТ №2
3 місце – Гур’єва Маргарита – ХЗОШ №90
Друга (11-14 років)
1 місце – Ковальова Софія – ЦДЮТ №6
2 місце – Маркова Вікторія – ЦДЮТ №7
3 місце Здебська Поліна – ДШМ №5 ім. І.О. Дунаєвського
Третя ( 15-18 років)
1 місце – Дячков Володимир – Гімназія №83
2 місце – Гузь Єва - ХСШ №114
3 місце – Шаматава Майя – ХЗОШ №142
Серед вокальних колективів були визначені переможці за наступними віковими категоріями:
Перша ( 7-12 років)
1 місце – вокальний ансамбль «Талисман» - ЦДЮТ №6
2 місце – вокальний ансамбль «Улыбка» - ХЗОШ №90
3 місце – вокальний ансамбль «Обрій» ЦДЮТ №3
Друга ( 13-18 років)
1 місце – вокальний ансамбль «Талисман» - ЦДЮТ №6
2 місце – вокальний ансамбль «Обрій» ЦДЮТ №3
3 місце – Дует «Пантери» - ПДЮТ «ІСТОК» .
За напрямком танцювального мистецтва були визначені переможці в номінаціях:
«Народна хореографія» Старша вікова категорія:
1 місце – Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» ПДЮТ «Істок»
2 місце – Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
«Народна хореографія» Змішана вікова категорія:
1 місце – Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
2 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
3 місце – Танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ №158
«Сучасна – популярна хореографія» Молодша вікова категорія:
1 місце – Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2
2 місце – Театр естрадного танцю «Остров сокровищ» ХЗОШ №124
3 місце – Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3
«Сучасна – популярна хореографія» Старша вікова категорія:
1 місце – Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю
«Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4
2 місце - Колектив екстремального танцю «Мотор шоу» ПДЮТ «Істок»
3 місце - Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3
«Сучасна – популярна хореографія» Змішана вікова категорія:
1 місце – Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю
«Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4
2 місце - Колектив екстремального танцю «Мотор шоу» ПДЮТ «Істок»
3 місце – Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» ПДЮТ «Істок»
Вперше в рамках міського фестивалю мистецтв «Осінній вернісаж» було проведено конкурс вихованців декоративно-прикладних гуртків.
В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гран-прі отримала –
Самойлова Катерина - вихованка гуртка «Художній розпис тканини», КЗ ХПДЮТ.
В номінації «Образотворче мистецтво» Гран-прі отримав Горюшкін Микита - вихованець студії «Веселка», КЗ ЦДЮТ №2.
Фотозвіти Іллі Піскарьова можна побачити на сторінці Палацу у Facebook та за посиланнями у новині Перейти