Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості
щодо проведення
Під час осінніх шкільних канікул у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов XIIІ міський відкритий фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж». У фестивалі взяли участь всі бажаючі дитячі колективи позашкільних закладів міста.
1 місце – естрадно - циркова студія «Каскад»
2 місце – Цирковий колектив «Кристал»
3 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда»
3 місце - Зразкова циркова студія «Непоседы»
«За артистизм виконання» - естрадо – циркова студія «Восторг»,
«За оригінальність та новизну» - циркова студія «Аквамарин»
за наступними віковими категоріями:
1місце – Байєр Олександра – ЦДЮТ №2
2 місце – Майборода Сергій – ХЗОШ № 128
3 місце – Шувал Марина – ХДЮКМ
1 місце – Агафонова Дар’я – ХЗОШ № 128
2 місце – Кобзєва Єлизавета – ХДЮКМ
3 місце Честних Юрій – ЦДЮТ №6
1 місце – Калюкіна Владислава – ПДЮТ «Істок»
2 місце – Віротченко Анастасія - ЦДЮТ №3
3 місце – Ткачук Максим - ХДЮКМ
віковими категоріями:
1 місце – вокальний ансамбль «Талисман» - ЦДЮТ №6
2 місце – вокальний ансамбль «Карамельки» - ЦДЮТ №2
3 місце – вокальний ансамбль «Twinkle Stars» ЦДЮТ №7
1 місце – вокальний ансамбль «Талисман» - ЦДЮТ №6
2 місце – вокальний дует «Happy Art» ЦДЮТ №2
3 місце – вокальнийансамбль «Обрій» - ЦДЮТ №3 .
1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Червонозаводського району
2 місце – Студія народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
3місце – Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» ПДЮТ «Істок»
3 місце - Зразковий ансамбль танцю «Акварельки» ПДЮТ «ІСТОК»
1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Червонозаводського району
2 місце – Студія народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
3 місце – Танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ №158
1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Акварельки» ПДЮТ «ІСТОК»
2 місце – Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
1 місце – Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» ПДЮТ «Істок»
2 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
1 місце – Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2
2 місце – Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4
3 місце – Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3
1 місце – Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЦДЮТ №7
2 місце - Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2
3 місце – Ансамбль естрадного танцю «Волшебная жемчужина» ЦДЮТ №6
1 місце – Колектив екстремального танцю «Мотор шоу» ПДЮТ «Істок»
1 місце – Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4
3 місце – Хореографічний колектив «Тутси» ЦДЮТ №2.
Фотозвіти шукайте у галереї Осінній вернісаж
Фотозвіти Іллі Піскарьова можна побачити на сторінці Палацу у Facebook та за посиланнями у новині Перейти