ІНФОРМАЦІЯ

Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості

щодо проведення

міського відкритого фестивалю мистецтв «Осінній вернісаж-2016»

у період осінніх шкільних канікул 2016-2017 навчального року.

Під час осінніх шкільних канікул у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов XIIІ міський відкритий фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж». У фестивалі взяли участь всі бажаючі дитячі колективи позашкільних закладів міста.

За напрямком циркового мистецтва:

1 місце – естрадно - циркова студія «Каскад»

2 місце – Цирковий колектив «Кристал»

3 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда»

3 місце - Зразкова циркова студія «Непоседы»

Переможці в номінаціях:

«За артистизм виконання» - естрадо – циркова студія «Восторг»,

«За оригінальність та новизну» - циркова студія «Аквамарин»

За напрямком вокального мистецтва серед солістів були визначені переможці

за наступними віковими категоріями:

Перша (7 -10 років)

1місце – Байєр Олександра – ЦДЮТ №2

2 місце – Майборода Сергій – ХЗОШ № 128

3 місце – Шувал Марина – ХДЮКМ

Друга (11-14 років)

1 місце – Агафонова Дар’я – ХЗОШ № 128

2 місце – Кобзєва Єлизавета – ХДЮКМ

3 місце Честних Юрій – ЦДЮТ №6

Третя ( 15-18 років)

1 місце – Калюкіна Владислава – ПДЮТ «Істок»

2 місце – Віротченко Анастасія - ЦДЮТ №3

3 місце – Ткачук Максим - ХДЮКМ

Серед вокальних колективів були визначені переможці за наступними

віковими категоріями:

Перша ( 7-12 років)

1 місце – вокальний ансамбль «Талисман» - ЦДЮТ №6

2 місце – вокальний ансамбль «Карамельки» - ЦДЮТ №2

3 місце – вокальний ансамбль «Twinkle Stars» ЦДЮТ №7

Друга ( 13-18 років)

1 місце – вокальний ансамбль «Талисман» - ЦДЮТ №6

2 місце – вокальний дует «Happy Art» ЦДЮТ №2

3 місце – вокальнийансамбль «Обрій» - ЦДЮТ №3 .

За напрямком танцювального мистецтва були визначені переможці в номінаціях:

«Народна хореографія» Молодша вікова категорія:

1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Червонозаводського району

2 місце – Студія народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3

3місце – Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» ПДЮТ «Істок»

3 місце - Зразковий ансамбль танцю «Акварельки» ПДЮТ «ІСТОК»

«Народна хореографія» Середня вікова категорія:

1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Червонозаводського району

2 місце – Студія народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3

3 місце – Танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ №158

«Народна хореографія» Старша вікова категорія:

1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Акварельки» ПДЮТ «ІСТОК»

2 місце – Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3

«Народна хореографія» Змішана вікова категорія:

1 місце – Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» ПДЮТ «Істок»

2 місце - Ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3

«Сучасна – популярна хореографія» Молодша вікова категорія:

1 місце – Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2

2 місце – Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4

3 місце – Колектив сучасного танцю «Щастя» ЦДЮТ №3

«Сучасна – популярна хореографія» Середня вікова категорія:

1 місце – Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЦДЮТ №7

2 місце - Театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2

3 місце – Ансамбль естрадного танцю «Волшебная жемчужина» ЦДЮТ №6

«Сучасна – популярна хореографія» Старша вікова категорія:

1 місце – Колектив екстремального танцю «Мотор шоу» ПДЮТ «Істок»

«Сучасна – популярна хореографія» Змішана вікова категорія:

1 місце – Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4

3 місце – Хореографічний колектив «Тутси» ЦДЮТ №2.

Ми вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

Фотозвіти шукайте у галереї Осінній вернісаж

Фотозвіти Іллі Піскарьова можна побачити на сторінці Палацу у Facebook та за посиланнями у новині Перейти

Кiлькiсть переглядiв: 81