Результати фестивалю мистецтв Осінній вернісаж 2015

Під час осінніх шкільних канікул у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов XII міський відкритий фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж».

У фестивалі взяли участь всі бажаючі дитячі колективи позашкільних закладів міста.

Ми вітаємо переможців та бажаємо успіхів!
За напрямком циркового мистецтва:

1 місце – Зразковий художній колектив танцювально – циркової студії «Надежда»

2 місце – Зразкова циркова студія «Непоседы»

3 місце – естрадно - циркова студія «Каскад»

Переможці в номінаціях:

«За артистизм виконання» - циркова студія «Аквамарин», естрадо – циркова студія «Восторг», Зразковий художній колектив естрадно – циркового мистецтва «Чудесники»

«За складність та професіоналізм виконання» - шоу - театр «Xcluzity»

«За майстерність виконання» - студія оригінального театра «Бенефис»

«За оригінальність та новизну» - Зразковий художній колектив «Улыбка»

За напрямком вокального мистецтва серед солістів були визначені переможці за наступними віковими категоріями:

Перша (7 -10 років)

1місце – Байєр Олександра – ЦДЮТ №2

2 місце – Шелкова Валерія – ДШМ №5

3 місце – Шувал Марина – ХДЮКМ

Друга (11-14 років)

1 місце – Черкашина Катерина – Харківський ліцей №161 «Імпульс»

2 місце – Алейникова Маріанна – ХЗОШ №90

3 місце – Грінік Дарина – ХДЮКМ

3 місце – Ковальова Софія – ЦДЮТ №6

Третя (15-18 років)

1 місце – Авдєєвська Альона – ЦДЮТ №3

2 місце – Піскун Євген – ПК Червонозаводського району

3 місце – Віротченко Анастасія ЦДЮТ №3

Серед вокальних колективів були визначені переможці за наступними віковими категоріями:

Перша (7-12 років)

1 місце – вокальний ансамбль «Талисман» - ЦДЮТ №6

2 місце – вокальний ансамбль «Улыбка» - ХЗОШ №90

3 місце – вокальний ансамбль «Мрія» ХЗОШ №128

Друга (13-18 років)

1 місце – не було присуджене

2 місце – вокальний ансамбль «Улыбка» ХЗОШ №90

3 місце – вокальнийансамбль «Пантеры» - ПДЮТ «ІСТОК» .

За напрямком танцювального мистецтва були визначені переможці в номінаціях:

«Народна хореографія» (7-11 років):

1 місце – хореографічний ансамбль «Акварельки» ПДЮТ «ІСТОК»

2 місце – танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ « 158

3 місце – колектив сучасного танцю «Супер – Пупер» УВК ім. Бойко

«Народна хореографія» (12-17 років та 7-17 років):

1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Червонозаводського району

2 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Червонозаводського району

3 місце – театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2

«Сучасна – популярна хореографія» (7-11 років):

1 місце – Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЦДЮТ №7

2 місце – Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4

3 місце – Зразковий ансамбль сучасного танцю «Конфетті» ЦДЮТ №4

«Сучасна – популярна хореографія» (12-17 років):

1 місце – Зразковий художній колектив Школа естрадного танцю «Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4

2 місце - Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЦДЮТ №7

3 місце – Студія танцю «Арт – Денс» смт Нова –Водолага

«Сучасна – популярна хореографія» (7-17 років):

1 місце - Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» ПДЮТ «ІСТОК»

2 місце – хореографічний колектив «Арлекин» Школа мистецтв №3

3 місце – Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ХЗОШ №103

Новини:

1 день - хореографічний

2 день - показ вистави Оркестр (Каламбур)

3 день - цирковий

4 день - вокальний

5 день - Гала-концерт

Фотозвіти шукайте у галереї Осінній вернісаж

Кiлькiсть переглядiв: 71