у період осінніх шкільних канікул 2014-2015 навчального року.
У фестивалі взяли участь всі бажаючі дитячі колективи позашкільних закладів міста.
У конкурсі дитячих колективів циркового мистецтва «Арена чудес» переможцями стали:
1 місце – естрадно - циркова студія «Каскад»
2 місце – циркова студія «Восторг»
2 місце - циркова студія «Кристал»
3 місце - зразкова циркова студія «Непоседы»
3 місце - циркова студія «Надежда»
Переможці в номінаціях:
«За артистизм виконання» - циркова студія «Аквамарин»
«За оригінальність та новизну » - шоу - театр «Xcluzity»
За напрямком вокального мистецтва серед солістів були визначені переможці
за наступними віковими категоріями:
Перша (7 -10 років)
1місце - Шувал Марина – Гімназія №144
2 місце – Овчинников Павло – ЦДЮТ №1
3 місце – Лайзорик Марія – ЦДЮТ №1
Друга (11-14 років)
1 місце – Приходько Ірина – ХЗОШ №90
2 місце – Дячков Володимир – БК Червонозаводського району
3 місце – Грінік Дарина – ХДЮКМ
Третя ( 15-18 років)
1 місце – Медвєдєва Юлія - БК ХЕЛЗ Московського району
2 місце – Абдулмалік Маріам - БК Червонозаводського району
3 місце – Грунь Анастасія – ЦДЮТ №7
Серед вокальних колективів були визначені переможці за наступними
віковими категоріями:
Перша ( 7-12 років)
1 місце – ансамбль «BABY TIME» - ЦДЮТ №2
2 місце - ансамбль «Талисман» - ЦДЮТ №6
3 місце – ансамбль «TIME TO FLY»
Друга ( 13-18 років)
1 місце – Дует Пискун Женя та Пискун Марина - БК Червонозаводського району
2 місце – ансамбль «Пісочинські чарівниці» Пісочинського БК
3 місце – ансамбль «Пантеры» - ПДЮТ «ІСТОК» .
За напрямком танцювального мистецтва були визначені переможці в номінаціях:
«Народна хореографія» (7-11 років):
1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Червонозаводського району
2 місце – ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
3місце – хореографічний ансамбль «Арлекин» ДШМ №3
«Народна хореографія» (12-17 років):
2 місце – Колектив народного танцю «Весняночка» ЦДЮТ №5
2 місце – Хореографічний ансамбль «Акварельки» ПДЮТ «ІСТОК»
«Народна хореографія» (7-17 років):
1 місце – Зразковий ансамбль танцю «Мрія» ПК Червонозаводського району
2 місце – хореографічний ансамбль «Акварельки» ПДЮТ «Істок»
3 місце – ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3
«Сучасна – популярна хореографія» (7-11 років):
1 місце – зразковий художній колектив «Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4
2 місце – хореографічний колектив «Тутси» ЦДЮТ №2
3 місце – зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЗОШ №103
3 місце – Зразковий ансамбль народного танцю «Радість» ПДЮТ «ІСТОК»
«Сучасна – популярна хореографія» (12-17 років):
1 місце – зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЗОШ №103
2 місце - зразковий художній колектив «Капитан Джексон» ЦДЮТ№ 4
3 місце – театр танцю «Амитдей» ЦДЮТ №2
«Сучасна – популярна хореографія» (7-17 років):
2 місце – зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЦДЮТ №7
3 місце – Зразковий ансамбль сучасного танцю «Конфетті» ЦДЮТ №4
Сольна група
3 місце – Щербіна Анастасія, ХЗОШ №53
3 місце – Бурова Марія, група спортивного танцю «Імпульс» ЦДЮТ №7