Відкрита Першість Харкова з метальних та схематичних планерів серед учнівської молоді та юнацтва

Відкрита Першість Харкова з схематичних та метальних планерів серед учнівської молоді та юнацтва відбулася 9 травня 2015 р. у м. Харкові на аеродромі Коротич.

Метою та завданням змагань було:

  • подальший розвиток, вдосконалення, популяризація та пропаганда науково-технічної творчості, авіамодельного спорту;
  • організація змістовного дозвілля дітей та юнацтва, пошук його нових форм під час проведення свят та оздоровчих заходів;
  • стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зросту спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва і задоволення їх потреб в творчій самореалізації;
  • залучення більшої кількості дітей до занять авіамодельним спортом;
  • підведення підсумків роботи гуртків авіамоделювання та обмін досвідом роботи.

Змагання проводилися відповідно до Умов про відкриту Першість Харкова з метальних та схематичних планерів серед учнівської молоді та юнацтва та «Правил змагань із авіамодельного спорту», які діяли на термін проведення змагань. Усі моделі, представленні на змагання, відповідали вимогам діючих «Правил змагань із авіамодельного спорту».

/Files/photogallery/8161/2015_0503_100238-IMG_2329 Panorama.jpg

У змаганнях брали участь 45 спортсменів з 4х команд від: Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості № 6, Клубу юних техніків «Горизонт» та Ізюмської СЮТ. Програма змагань складалася з особисто-командної першості із авіамодельного спорту в класах схематичних моделей планерів та метальних планерів.

В особистій першості у класі метальних планерів взяли участь 44 спортсмена. З метою залучення до участі у змагальних заходах молодших школярів склад учасників було поділено на дві вікові категорії: 7-10 років та 11-16 років.

Категорія
7-10 років
  • І місце -- Сліпічко Євген (команда Ізюмська СЮТ)
  • II місце -- Радченко Олексій (команда КЮТ «Горизонт»)
  • ІІІ місце -- Базуков Ярослав (команда КЮТ «Горизонт»)
/Files/photogallery/8161/2015_0503_133242-IMG_2529.jpg
Категорія
11-16 років
  • І місце -- Макаров Артур (команда КЮТ «Горизонт»)
  • ІІ місце -- Поліщук Павло (команда КЮТ «Горизонт»)
  • ІІІ місце -- Скачко Ілля (команда КЮТ «Горизонт»)
/Files/photogallery/8161/2015_0503_133354-IMG_2549.jpg

В особистій першості у класі схематичних планерів взяли участь 18 спортсменів.

  • І місце -- Жидков Валерій (команда ХПДЮТ)
  • ІІ місце -- Ігнатенко Дмитро (команда ЦДЮТ № 6)
  • ІІІ місце -- Іщенко Руслан (команда ЦДЮТ № 6)
/Files/photogallery/8161/2015_0503_133518-IMG_2566.jpg

Учасники, що зайняли призові місця (І, ІІ, III) в особистому заліку в класах моделей, були нагороджені медалями та дипломами ХПДЮТ відповідних ступенів.

/Files/photogallery/8161/2015_0503_133114-IMG_2508 Panorama.jpg

У командному заліку переможцями стали:

  • I місце -- команда Ізюмська СЮТ,
  • II місце -- команда ЦДЮТ № 6,
  • III місце -- команда ХПДЮТ.

/Files/photogallery/8161/2015_0503_133732-IMG_2584.jpg

_____

Фотогалерея змагань
Протоколи змагань 2015 року

Фотозвіт 2015 року від Кушніренко Тараса

Кiлькiсть переглядiв: 62