Відкрита Першість Харкова з метальних та схематичних планерів серед учнівської молоді та юнацтва

Відкрита Першість Харкова з схематичних та метальних планерів серед учнівської молоді та юнацтва відбулася 10 травня 2014 р. у м. Харкові на аеродромі Коротич.

Метою та завданням змагань було:

  • подальший розвиток, вдосконалення, популяризація та пропаганда науково-технічної творчості, авіамодельного спорту;
  • організація змістовного дозвілля дітей та юнацтва, пошук його нових форм під час проведення свят та оздоровчих заходів;
  • стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зросту спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва і задоволення їх потреб в творчій самореалізації;
  • залучення більшої кількості дітей до занять авіамодельним спортом;
  • підведення підсумків роботи гуртків авіамоделювання та обмін досвідом роботи.

Змагання проводилися відповідно до Умов про відкриту Першість Харкова з метальних та схематичних планерів серед учнівської молоді та юнацтва та «Правил змагань із авіамодельного спорту», які діяли на термін проведення змагань. Усі моделі, представленні на змагання, відповідали вимогам діючих «Правил змагань із авіамодельного спорту».

У змаганнях брали участь 45 спортсменів з 3х команд від: Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості № 6, Клубу юних техніків «Горизонт». Програма змагань складалася з особисто-командної першості із авіамодельного спорту в класах схематичних моделей планерів та метальних планерів.

/Files/photogallery/8161/DSC_8112.jpg/Files/photogallery/8161/DSC_8114.jpg/Files/photogallery/8161/DSC_8115.jpg/Files/photogallery/8161/DSC_8116.jpg

В особистій першості у класі метальних планерів взяли участь 36 спортсмена. З метою залучення до участі у змагальних заходах молодших школярів склад учасників було поділено на дві вікові категорії: 7-10 років та 11-16 років.

В особистій першості у класі схематичних планерів взяли участь 15 спортсменів.

Метальні планери
Категорія
7-10 років
  • І місце -- Котляр Євген (команда КЮТ «Горизонт»)
  • II місце -- Созонік Арсеній (команда КЮТ «Горизонт»)
  • ІІІ місце -- Скачко Антон (команда КЮТ «Горизонт»)
/Files/photogallery/8161/DSC_8178.jpg
Категорія
11-16 років
  • І місце -- Скачко Ілля (команда КЮТ «Горизонт»)
  • ІІ місце -- Гаранжа Ігор (команда КЮТ «Горизонт»)
  • ІІІ місце -- Худяков Богдан (команда КЮТ «Горизонт»)
/Files/photogallery/8161/DSC_8191.jpg
Схематичні планери
  • І місце -- Іщенко Руслан (команда ЦДЮТ № 6)
  • ІІ місце -- Черкашин Дмитро (команда ЦДЮТ № 6)
  • ІІІ місце -- Демченко Ілля (команда ЦДЮТ № 6)
/Files/photogallery/8161/DSC_8203.jpg

Учасники, що зайняли призові місця (І, ІІ, III) в особистому заліку в класах моделей, були нагороджені медалями та дипломами ХПДЮТ відповідних ступенів.

У командному заліку переможцями стали:

  • I місце -- команда ЦДЮТ № 6,
  • II місце -- команда КЮТ «Горизонт»,
  • III місце -- команда ХПДЮТ.
____
Фотогалерея змагань

Фотозвіт 2014 року Д'якова Олега

Кiлькiсть переглядiв: 53