«Маленький крок на велику сцену» 2015 р.

Міський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Маленький крок на велику сцену» вже став традиційним. У фестивалі беруть участь всі бажаючі дитячі колективи дошкільного віку від 4 до 6 років. Конкурс здійснювався за такими жанрами мистецтва:

  • вокальний
  • хореографічний
  • оригінальний
  • та «Діти усе можуть, якщо дорослі допоможуть»

Фестиваль проводився в два тури: перший відбірковий 25 – 26 лютого 2015 року, та другий, фінальний тур 01.03.2015 року.

Переможцями стали:

У вокальному жанрі одержали перемогу такі колективи:

- Вокальна студія «Юл – ла» ансамбль «Смешарики» – ІІІ місце;

- Фольклорний ансамбль «Веселик» – ІІ місце;

- Дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - І місце;

- Вероніка Білозор, вокальний колектив «Перлинка» - ІІІ місце;

- Вета Ліповая, дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - ІІІ місце;

- Кіра Федосихіна ДШМ №5 - ІІІ місце;

- Дует Олександра Байєр та Денис Ткаченко, вокальна студія «SALVE» - ІІ місце;

- Ольга Никитюк, фольклорний ансамбль «Веселик» - ІІ місце;

- Георгій Синжеряк, дитяча естрадна вокальна студія «Джем»(6 років) - І місце;

- Мілош Бойко, дитяча естрадна вокальна студія «Джем»(5 років) – І місце.

У хореографічному жанрі отримали перемогу такі колективи:

- театр естрадного танцю «Остров сокровищ», ном. «Естрадна хореографія» - ІІІ місце;

- гурт спортивного танцю «Імпульс», ном. «Естрадна хореографія» – ІІ місце;

- хореографічний ансамбль «Акварельки», ном «Естрадна хореографія» - І місце;

- ансамбль танцю «Айседора», ном. «Сучасна хореографія» – ІІ місце ;

- зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо», ном. «Сучасна хореографія» – ІІ місце;

- ансамбль сучасного та естрадного танцю «Діти Індиго», ном. «Сучасна хореографія» – І місце;

- зразковий ансамбль сучасного танцю «Конфетти», ном. «Хореографічне шоу» - ІІ місце;

- зразковий художній колектив «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон», ном. «Хореографічне шоу» - І місце;

- театр - танцю «Амитдей», ном. «Народна стилізація» - І місце;

- ансамбль народного танцю «Сяйво», ном. «Народна хореографія» - І місце.

У оригінальному жанрі отримали перемогу такі колективи:

- Циркова студія «Аквамарин» – ІІІ місце;

- Нікулін Євгеній театральна студія «Світлячок» - ІІІ місце;

- Зразкова циркова студія «Непоседы» - ІІ місце;

- Дует Дмитро Безуглов та Ангеліна Ганус зразкова танцювально – циркова студія «Надежда» - І місце;

- Зразкова танцювально – циркова студія «Надежда» - І місце.

«Діти усе можуть, якщо дорослі допоможуть» були розподілені міста таким чином:

- Влад Казаренко та Анастасія Романова вокальна студія «Юл – ла» – ІІІ місце;

- 7 – родин з зразкового ансамблю сучасного танцю «Торнадо» - ІІ місце;

- 14 – родин зразкової танцювально – циркової студії «Надежда» - І місце.

Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами, а переможці – пам’ятними сувенірами та подарунками.
Кiлькiсть переглядiв: 73