Міський фестиваль –конкурс дитячої творчості «Маленький крок на велику сцену» став традиційним, та проводився вже в п’ятий раз. У фестивалі беруть участь всі бажаючі дитячі колективи. Конкурс здійснювався за такими жанрами мистецтва:
Метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитих, обдарованих дітей, сприяння подальшому розвитку їх обдарування. Естетичне виховання дітей та формування художнього смаку.
Фестиваль проводився в два тури.
Перший, Відбірковий тур у якому беруть участь усі бажаючі діти дошкільного віку від 4 до 6 років, та другий, в якому беруть участь лише переможці.
___
Перший Відбірковий тур Міського фестивалю–конкурсу дитячої творчості «Маленький крок на велику сцену» пройшов 25.02.2014р. та 26.02.2014р.
На всіх конкурсних днях виступи учасників фестивалю оцінювало компетентне журі.
У вокальному жанрі брали участь такі колективи:
Фольклорний ансамбль «Веселик» ХПДЮТ , вокальна студія «Юл-ла» ХДЮКМ, , вокальна студія «Талісман» ЦДЮТ №6, дитяча естрадна вокальна студія «Джем» ХПДЮТ, вокальна студія «Обрій» ЦДЮТ №3, вокальна група «МАК» ХЗОШ №26, вокальна студія «Лілія» ЦДЮТ №7, вокальна студія «До-Ми-Сольки» ДРЦ «Золотая рыбка, вокальний колектив «Фантазия» ЦДЮТ №1, зразковий театр пісні «Експрес і я» ПДЮТ «Істок», вокальна студія «Звёздный дождь» ЦДЮТ №1, вокальна студія «Малинка» ЦДЮТ №7.
Всього взяли участь 12 вокальних колективів (кількість дітей - 104)
У хореографічному жанрі брали участь такі колективи:
Ансамбль естрадного танцю «Волшебная жемчужна» ЦДЮТ № 6 , зразковий ансамбль «Радість» ПДЮТ «Істок» , театр естрадного танцю «Остров сокровищ» ЗОШ №124, хореографічний ансамбль «Акварельки» ПДЮТ «Істок», танцювальний колектив «Континент» ХЗОШ №158, гурт спортивного танцю «Імпульс» ЦДЮТ №7,зразковий ансамбль сучасного танцю «Конфетти» ЦДЮТ №4, зразковий ансамбль сучасно - естрадного танцю «Ассоль» ЦДЮТ №6, хореографічний ансамбль «Пролісок» ЦДЮТ №1, хореографічний колектив «Барви танців» ЦДЮТ №1,художньо – хореографічний колектив «Сонячний зайчик» ЦДЮТ №1, зразковий художній колектив «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон» ЦДЮТ №4, колектив естрадно – спортивного танцю «Престиж» Будинок культури Червонозаводського району, зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЦДЮТ №7, зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ХЗОШ № 103, студія естрадно – народного танцю «Весна» ХЦРМІ,ансамбль танцю «Айседора» КПНЗ, хореографічний колектив «Золотая рыбка» ДРЦ «Золотая рыбка», дитячий хореографічний колектив «Весняночка» ЦДЮТ №5 .
Всього взяли участь 19 колективів (кількість дітей -349)
В оригінальному жанрі брали участь такі колективи:
Циркова студія «Каскад» ТОВ «Тезіс – плюс» (БК Харківського підшипникового заводу), естрадно-циркова студія «Дружба» Палац культури Червонозаводського району, циркова студія «Аквамарин» КПНЗ «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання», театральна студія «Світлячок» ЦДЮТ №1,клуб любителів театру «Арлекін» ХПДЮТ, зразкова танцювально – циркова студія «Надежда», музичний театр – студія «Дитячий квартал» ПДЮТ «Істок», театр мод «Афродіта» ДРЦ «Золотая рыбка».
Всього взяли участь 8 колективів (кількість дітей -41)
У жанрі «Діти усе можуть, якщо дорослі допоможуть» брали участь такі родини:
Сім’я Марини Шувал вокальна студія «Юл – ла», Синжеряк Георгій та Дмитро естрадна вокальна студія «Джем», сім’я Вероніки Гук циркова студія «Аквамарин», сім’я Саєнко Артема танцювальний колектив «Торнадо», Дмитрикова Ангеліна з сестрою вокальна студія «До – ми – Сольки», Дегтяр Ольга з сестрою циркова студія «Аквамарин», Бережна Тетяна, Котляров Андрій, Ковбаса Ярослав, Калюжна Еліна з родинами театральна студія «Світлячок», 7 – родин з зразкового ансамблю сучасного танцю «Торнадо».
___
Другий, фінальний тур проводився 05.03.2014р.
У вокальному жанрі одержали перемогу такі колективи:
- вокальна студія «Талісман» ансамбль «Ладушкі» – ІІІ місце;
- зразковий театр пісні «Експрес і я» ансамбль «Чудо чада» - ІІ місце;
- вокальна студія «До - Ми – Сольки» дует – ІІ місце;
- Фольклорний ансамбль «Веселик» – І місце;
- Софія Приходько вокальний колектив «МАК» - ІІІ місце;
- Анастасія Гриценко дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - ІІІ місце;
- Мілена Чібунду дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - ІІІ місце;
- Марк Ізвєков дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - ІІ місце;
- Ангеліна Дмитрикова вокальна студія «До - Ми – Сольки» - ІІ місце;
- Георгій Синжеряк дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - І місце.
У хореографічному жанрі отримали перемогу такі колективи:
- зразковий ансамбль «Радість» - ІІІ місце;
- зразковий ансамбль сучасно - естрадного танцю «Ассоль» ЦДЮТ №6 – ІІІ місце;
- художньо – хореографічний колектив «Сонячний зайчик» ЦДЮТ №1 - ІІ місце;
- гурт спортивного танцю «Імпульс» – ІІ місце;
- зразковий художній колектив «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон» - ІІ місце;
- театр естрадного танцю «Остров сокровищ» ЗОШ №124 – ІІ місце;
- ансамбль танцю «Айседора» КПНЗ – ІІ місце;
- зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» - І місце;
- зразковий ансамбль сучасного танцю «Конфетти» ЦДЮТ №4 – І місце;
- хореографічний ансамбль «Пролісок» - І місце;
- дует хореографічного колективу «Золотая рыбка» ДРЦ «Золотая рыбка» - «За перемогу»
У оригінальному жанрі отримали перемогу такі колективи:
- Циркова студія «Аквамарин» – ІІІ місце;
- Циркова студія «Дружба» - ІІІ місце;
- Циркова студія «Надежда» - ІІ місце;
- Циркова студія «Каскад» - І місце;
- театр мод «Афродіта» - ІІІ місце;
- клуб любителів театру «Арлекін» – ІІ місце;
- Софія Приходько та Аліна Шовгеня музикальний театр-студія «Детский квартал» - І місце;
«Діти усе можуть, якщо дорослі допоможуть» були розподілені міста таким чином:
- Дегтяр Ольга з сестрою циркова студія «Аквамарин» – ІІІ місце;
- сім’я Саєнко Артема танцювальний колектив «Торнадо» – ІІ місце;
- Синжеряки Георгій та Дмитро – ІІ місце;
- 7-родин з зразкового ансамблю сучасного танцю «Торнадо» - І місце;
Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами, а переможці – пам’ятними сувенірами та подарунками.