Маленький крок на велику сцену - 2013 рік

Фестиваль проводився в два тури. Перший, Відбірковий тур у якому беруть участь всі бажаючі діти дошкільного віку від 4 до 6 років, та другий в якому беруть участь лише переможці.

Перший Відбірковий тур Міського фестивалю –конкурсу дитячої творчості «Маленький крок на велику сцену» проводився 25.02.2013р. та 26.02.2013р.

У вокальному жанрі брали участь такі колективи:

Фольклорний ансамбль «Веселик» ХПДЮТ , вокальна студія «Юл-ла» ХДЮКМ, , вокальна студія «Талісман» ЦДЮТ №6, дитяча естрадна вокальна студія «Джем» ХПДЮТ, вокальний колектив «Фантазия» ЦДЮТ №1, вокальний гурток «Зорецвіт» ЦДЮТ №1, вокальна студія «Лілія» ЦДЮТ №7, вокальна студія «До-Ми-Солька», вокальна студія «Smile» ЦДЮТ №2, зразковий театр пісні «Експресія» ПДЮТ «Істок»,театр пісні «Експресія» ПДЮТ «Істок».

Всього взяли участь 11 вокальних колективів (кількість дітей - 90)

У хореографічному жанрі брали участь такі колективи:

Ансамбль естрадного танцю «Волшебная жемчужина» ПДЮТ № 6 , зразковий ансамбль «Радість» ПДЮТ «Істок» , театр естрадного танцю «Остров сокровищ» ЗОШ №124, хореографічний колектив «Амітдей» ЦДЮТ №2, хореографічний колектив «Тутси» ЦДЮТ №2, гурт спортивного танцю «Імпульс» ЦДЮТ №7, ансамбль народного танцю «Сяйво» ЦДЮТ №3, хореографічний колектив сучасного танцю «Benetton» ЦДЮТ №7, хореографічний ансамбль «Пролісок» ЦДЮТ №1, хореографічний колектив «Барви танців» ЦДЮТ №1, зразковий художній колектив «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон», колектив естрадно – спортивного танцю «Престиж» Будинок культури Червонозаводського району, зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» ЦДЮТ №7.

Всього взяли участь 13 колективів (кількість дітей - 274)

У оригінальному жанрі брали участь такі колективи:

Естрадно-циркова студія «Гротекс» Будинок культури Червонозаводського району, естрадно-циркова студія «Дружба» Палац культури Червонозаводського району, циркова студія «Аквамарин» клуб для дітей та молоді за місцем проживання Орджонікідзевського району, театральна студія «Світлячок» ЦДЮТ №1, театр «Візаві» ЦДЮТ №7, дитяча – юнацька студія «Старий цирк», музичний театр – студія «Дитячий квартал» ПДЮТ «Істок».

Всього взяли участь 7 колективів (кількість дітей - 27)

«Діти усе можуть, якщо дорослі допоможуть» брали участь такі родини:

Диманова Ярослава вокальна студія «Лілія», Якушева Софія та Дар’я і Воробйова Ірина хореографічний колектив «Барви танців», Бублик Варвара циркова студія «Аквамарин», сім’я Шумкових та Котлярових театральна студія «Світлячок», Карпунова Софія та Яна естрадно – цирковий колектив «Дружба», Цибулько Діана дитячо – спортивний клуб «Кругозор», Годунок Надія та Оля вокальний колектив «Smile», 21 сім’я з колектива сучасного танцю «Счастье», Синжеряк Георгій та Дмитро естрадна вокальна студія «Джем».

Другий, фінальний тур проводився 05.03.2013р.

У вокальному жанрі одержали перемогу такі колективи:

- Фольклорний ансамбль «Веселик» – ІІІ місце;

- група «Божья коровка» дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - ІІІ місце;

- Матвій Логвінов дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - ІІІ місце;

- Мухіна Кира вокальна студія «До - Ми – Сольки» - ІІІ місце;

- Анастасія Зоря вокальна студія «Талісман» - ІІ місце;

- вокальна студія «Талісман» квартет «Модницы – ІІ місце;

- вокальна студія «Лілія» - ІІ місце;

- Тамара Харасик вокальний колектив «Фантазія» - ІІ місце;

- дует «Вкусняшки» зразковий театр пісні «Експресія» - І місце;

- Варвара Мандрик театр пісні «Експресія» - І місце;

- Марина Шувал вокальна студія «Юл-ла» – І місце.

У хореографічному жанрі отримали перемогу такі колективи:

- гурт спортивного танцю «Імпульс» – ІІІ місце;

- зразковий художній колектив «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон» - ІІІ місце;

- зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо» - ІІІ місце;

- колектив естрадно – спортивного танцю «Престиж» - ІІІ місце;

- ансамбль естрадного танцю «Волшебная жемчужна» - ІІ місце;

- хореографічний ансамбль «Пролісок» - ІІ місце;

- хореографічний колектив «Барви танців» - ІІ місце;

- зразковий ансамбль «Радість» - І місце;

- ансамбль народного танцю «Сяйво» – отримали два І місця.

У оригінальному жанрі отримали перемогу такі колективи:

- циркова студія «Аквамарин» – ІІІ місце;

- циркова студія «Старий цирк» - ІІ місце;

- Софія Приходько музикальний театр – студія «Детский квартал» - ІІ місце;

- Базилюк Софія циркова студія «Гротеск» - І місце.

«Діти усе можуть, якщо дорослі допоможуть» були розподілені міста таким чином:

- Якушеви Дар’я та Софія і Воробйова Ірина – ІІІ місце;

- Варвара Бублик – ІІ місце;

- Синжеряки Георгій та Дмитро – ІІ місце;

- 21 сім’я з хореографічного колективу «Счастье» -І місце;

- Карпунова Софія Карпунова Яна - І місце.

Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами, а переможці – пам’ятними сувенірами та подарунками.

Кiлькiсть переглядiв: 90