Маленький крок на велику сцену 2012 рік

Другий та фінальний тур конкурсу Маленький крок на велику сцену проводився у Палаці 3 березня 2012 р.

У вокальному жанрі переможцями стали:

Вокальна студія «ЮЛ-ЛА» ХДЮКМ –за ІІІ місце
Соліст Вокальної студії «ЮЛ-ЛА» Семен Малихін- за І місце
Солістка Вокальної студії «ЮЛ-ЛА»Авдієвська Ліза- за ІІ місце
«Baby-time»Вокальна студія «SALVE» - за ІІ місце
Солістка Вокальної студії «SALVE» Марія Сергєєнкова – за ІІ місце
Дитяча естрадна вокальна студія «Джем» - за ІІ місце
Вокальна студія «Шанс» ЗОШ №142 – за ІІІ місце
Вокальна студія «Лілія» ЦДЮТ№7
Дует Валерія Шелкова та Богдан Селюцький - за ІІІ місце
Вокальний колектив «ДоМиСолька» ДРЦ «Золота рибка»
Солістка Марія-Белла Бейгель - за ІІ місце
Солістка Дарина Галицька – за ІІІ місце
Зразковий театр пісні«Експресія» КЗ ПДЮТ «ІСТОК»:
Ансамбль «Веснушки» – за І місце
Дует «Вкусняшки» Поліна Сатикіна і Анастасія Сизова - за ІІ місце
Солістка Марія Краснощок – за І місце
Солістка Валерія Шаповал - за І місце

У хореографічному жанрі призові місця отримали такі колективи:

Театр танцю «Амітдей» ЦДЮТ №2 - за І місце
Хореографічний ансамбль «Пролісок» ЦДЮТ №1 - за І місце
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Ассоль» ЦДЮТ № 6 - за ІІ місце
Гарт спортивного танцю «Імпульс» ЦДЮТ №7 – за ІІ місце
Хореографічний колектив «Остров сокровищ» ЗОШ №124 – за ІІ місце
Хореографічний колектив «Барви танців» ЦДЮТ №1 – ІІІ місце
Хореографічний колектив «Тутси» ЦДЮТ №2 – за ІІІ місце
Хореографічний ансамбль «Акварельки» ПДЮТ «Істок» -за ІІІ місце

У номінації «Діти усе можуть, якщо дорослі допоможуть» одержали перемогу:

Ілля Барсук ХПДЮТ – за І місце
Ксенія Айвазовська ХПДЮТ - за ІІ місце
Святослав Войнов, Мірослава Вовнова, Ярослава Марцева, Лілія Лопатько
ЦДЮТ № 1- за ІІІ місце

У номінації «Оригінальний жанр» переможцями стали:

Юстина Толстолуцька та Слюсар Володимир Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старый цирк» - за І місце
Діана Макарадзе Естрадно-цирковий колектив «Дружба» - за ІІ місце
Софія Музичук та Богдан Лисак Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старий цирк» - за ІІ місце
Циркова студія «Аквамарин» - за ІІІ місце

Учасники фестивалю були нагороджені дипломами, переможці – пам’ятними сувенірами та подарунками.

Кiлькiсть переглядiв: 82