2007

У змаганнях, які відбулися 21-22 квітня 2007 року, взяли участь три команди:

- клуб юних техніків «Горизонт» Харківського авіаційного заводу – 6 учасників;

- Харківський Палац дитячої та юнацької творчості – 7 учасників;

- Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Києво-Святошинського району м. Києва – 4 учасники.

Всього 17 спортсменів. 1 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості. 2 місце посіла команда клубу юних техніків «Горизонт». 3 місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс».

2008

У змаганнях, які відбулися 19-20 квітня 2008 року, взяли участь чотири команди:

- клуб юних техніків «Горизонт» Харківського авіаційного заводу – 9 учасників;

- Харківський Палац дитячої та юнацької творчості – 7 учасників;

- Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Києво-Святошинського району м. Києва – 5 учасників;

- клуб юних техніків «Фрунзенець» м. Суми – 2 учасники.

Всього 23 спортсмени. 1 місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс». 2 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості. 3 місце посіла команда клубу юних техніків «Горизонт».

2009

У змаганнях, які відбулися 26 квітня 2009 року, взяли участь чотири команди:

- клуб юних техніків «Горизонт» Харківського авіаційного заводу – 3 учасники;

- Харківський Палац дитячої та юнацької творчості – 6 учасників;

- Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Києво-Святошинського району м. Києва – 4 учасники;

- клуб юних техніків «Фрунзенець» м. Суми – 4 учасники.

Всього 17 спортсменів. 1 місце посіла команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості. 2 місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс». 3 місце посіла команда клубу юних техніків «Фрунзенець».

2010

У змаганнях, які відбулися 25 квітня 2010 року у м. Харкові на кордодромі у гідропарку Журавльовка взяли участь:

- дві команди клубу юних техніків «Горизонт» Харківського авіаційного заводу - 9 спортсменів,

- команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості - 5 спортсменів;

- команда клуба юних техніків ТОВ «Фрунзе-Сеовіс» м. Суми - 3 спортсмени;

- команда Лозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’яносербського району Луганської області - 6 спортсменів.

В результаті змагань: 1 місце посіла команда ХПДЮТ; 2 місце посіла команда «Горизонт-1» Клуба юних техніків «Горизонт» Харківського авіаційного заводу; 3 місце посіла команда Лозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’яносербського району Луганської області.

2007 рік2008 рік2009 рік2010 рік2011 рік2012 рік
Кількість команд344454
Кількість учасників1723172320
Результат команди ПалацуІІІІІІІ

Аналізуючи причини незначної кількості учасників змагань треба відзначити наступне: - клас кордових моделей – один з дорогих за вартістю. Нажаль, далеко не кожній дитині, яка бажає займатися кордовими моделями, ця справа по кишені (дуже дорогі мотори); - у Харкові тільки у ХПДЮТ і у клубі «Горизонт» (клуб авіаційного заводу) є достатньо різноманітна кількість авіамодельних гуртків, тому на змагання запрошуються команди інших міст України, де такі гуртки існують.

2011

У змаганнях, які відбулися 24 квітня 2011 року у м. Харкові на кордодромі у гідропарку Журавльовка взяли участь:

- дві команди клубу юних техніків «Горизонт» Харківського авіаційного заводу;

- команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості;- команда станції юних техніків №2;

- команда Донецького Обласного Центру технічної творчості дітей та юнацтва.

В особистій першості у класі моделей F2АІ місце посів Шляхов Денис (команда ХПДЮТ, тренер Бондаренко Ю.М.), ІІ місце – Агапон Ігор (команда Донецького ОЦТТДЮ), ІІІ місце – Голабурда Руслан (команда ХПДЮТ, тренер Бондаренко Ю.М.).

В особистій першості у класі моделей F2ВІ місце посів Леонідов Микита (команда ХПДЮТ, тренер Бондаренко Ю.М.), ІІ місце – Павличенко Станіслав (команда СЮТ №2), ІІІ місце – Лошикін Сергій (команда Донецького ОЦТТДЮ).

В особистій першості у класі моделей F2СІ місце посів екіпаж Шляхов Денис і Мисник Едуард (команда ХПДЮТ), ІІ місце посів екіпаж Левченко Кирило і Богдан Артем (команда КЮТ «Горизонт»), ІІІ місце посів екіпаж Патріляк Михайло і Тотмянін Дмитро (команда Донецького ОЦТТДЮ).

В результаті змагань: 1 місце посіла команда ХПДЮТ; 2 місце посіла команда «Горизонт-ІІ» Клуба юних техніків «Горизонт» Харківського авіаційного заводу; 3 місце посіла команда Донецького ОЦТТДЮ.

2012

У змаганнях, які відбулися 22 квітня 2012 р. у м. Харкові на кордодромі у гідропарку Журавльовка взяли участь:

- команда клубу юних техніків «Горизонт» Харківського авіаційного заводу,

- команда Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості,

- команда станції юних техніків № 2,

- команда Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді.

В особистій першості у класі моделей F2АІ місце посів Шляхов Денис, ІІ місце – Колісник Іван, ІІІ місце – Шляхов Максим (команда ХПДЮТ, тренер Бондаренко Ю.М.).

В особистій першості у класі моделей F2ВІ місце посів Кононенко Павло (команда КЮТ «Горизонт»), ІІ місце – Чуркін Сергій (команда Сумського МЦНТТМ), ІІІ місце – Голо бурда Руслан (команда ХПДЮТ, тренер Бондаренко Ю.М.).В особистій першості укласі моделей F2СІ місце посів екіпаж Левченко Кирило і Богдан Артем (команда КЮТ «Горизонт»), ІІ місце посів екіпаж Лобода Дмитро і Костюк Олександр (команда Сумського МЦНТТМ), ІІІ місце посів екіпаж Шляхов Денис і Мисник Едуард (команда ХПДЮТ).

В результаті змагань: 1 місце посіла команда ХПДЮТ, 2 місце посіла команда «Горизонт», 3 місце посіла команда Сумського МЦНТТМ.

Команди, які посіли І, ІІ та ІІІ місця місце були нагороджені дипломами Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості. Команда Палацу одержала КУБОК ХАРКОВА.

Кiлькiсть переглядiв: 26