• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Асоціація ПНЗ України
Шановні колеги!

Cьома міжнародна виставка "СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2016"

Участь у Сьомій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти-2016", що проходила у м. Києві 17-19 березня 2016 року, з презентацією інноваційного освітнього проекту "Культура Слобожанщини". Подробиці у новинах


Всеукраїнський семінар «Діяльність позашкільного навчального закладу в умовах реформування освіти»

19 листопада 2015 року у ХПДЮТ проходив Всеукраїнський семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів «Діяльність позашкільного навчального закладу в умовах реформування освіти».

Основна програма семінару включала теми, які стосуються позашкільної освіти в цілому та організації роботи у Палаці зокрема:

  • «Зміст і структура позашкільної освіти м. Харкова відповідно до сучасних умов розвитку освіти» Дзюба Тетяна Вікторівна (методист Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради)
  • «Діяльність профільного позашкільного навчального закладу в рамках освітнього округу» Молостова Маргарита Миколаївна (директор Станції юних техніків №3)
  • «Військово-патріотичне виховання як складова навчально-виховної роботи в Клубі юних моряків м. Харкова» Онищенко Юрій Володимирович (директор Клубу юних моряків м.Харкова)
  • «Співпраця Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова і позашкільних навчальних закладів» Биковський Тімур Валерійович (керівник Міжуніверситетського координаційнийного центру підготовки педагогів позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова)
  • «Презентація Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради» Боровська Світлана Василівна (директор ХПДЮТ)
  • «Організація роботи Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради з надання платних послуг» Адамова Світлана Валеріївна (головний бухгалтер ХПДЮТ)
  • «Реалізація тематичних освітніх проектів в гуртках і колективах ХПДЮТ» Ткачук Ольга Анатоліївна (заст. директора з НР)

Фотозвіт


Галерея "19.11.2015 Всеукраїнський семінар директорів ПНЗ"


Семінар членів асоціації позашкільних навчальних закладів «Позашкілля Харківщини. Сьогодення і перспективи»

8-9 грудня 2011 року в м. Харкові відбувся семінар членів асоціації позашкільних навчальних закладів «Позашкілля Харківщини. Сьогодення і перспективи», в рамках якого пройшла звітно-виборча конференція Асоціації, а також підведені підсумки конкурсу «Позашкілля: 20 років назустріч часу», який Асоціація спільно з газетою «Позашкілля» проводила з нагоди 10-ї річниці Закону України «Про позашкільну освіту» та відзначення 20-ї річниці незалежності України.

Про проведення Всеукраїнського семінару для керівників позашкільних закладів
Програма проведення семінару
Фотозвіт 08.12.2011


Галерея "08.12.2011 Всеукраїнський семінар директорів позашкільних навчальних закладів"

Кiлькiсть переглядiв: 155