• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Асоціація ПНЗ України
Шановні колеги!

28.03.2018
Всеукраїнський семінар "Позашкільна освіта: сучасні виклики та відповіді"

У вересні 2017р. Верховна Рада України прийняла новий Закон України «Про освіту», де особливе місце приділяється позашкільній освіті, закладам позашкільної освіти.

У грудні 2017р. Міністерство освіти і науки України створило робочу групу і розпочало роботу з розроблення нормативно-правових актів з позашкільної освіти, зокрема внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту».

Якою має бути сучасна система позашкільної освіти?

З якими викликами стикається позашкільна освіта?

Які відповіді і дії необхідні для ефективного функціонування і розвитку системи позашкільної освіти?

Основна мета

Обговорення сучасних викликів для системи позашкільної освіти, закладів позашкільної освіти та відповідей на них як ефективних механізмів реагування.

Основні напрями

Ø Засідання Правління Міжнародної асоціації позашкільній освіти

Ø Круглий стіл «Позашкільна освіта: сучасні виклики і відповіді»

Ø 17 Фестиваль мистецтв «Салтівська весна»

Організатори

Ø Департамент освіти Харківської міської ради

Ø Комунальний заклад «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області»

Ø Міжнародна асоціація позашкільної освіти (МАПО)

Ø Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

Ø Кафедра позашкільної освіти ІПФ НПУ імені М. П. Драгоманова

Ø Науково-дослідна лабораторія теорії та методики позашкільної освіти

Учасники

Представники законодавчої і виконавчої влади, працівники органів управлінь освіти, закладів позашкільної, загальної середньої освіти, професійно-технічної та вищої освіти, батьки, ЗМІ, громадськість.


Галерея "28.03.2018 Засідання асоціації пнз"


Cьома міжнародна виставка "СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2016"

Участь у Сьомій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти-2016", що проходила у м. Києві 17-19 березня 2016 року, з презентацією інноваційного освітнього проекту "Культура Слобожанщини". Подробиці у новинах


Всеукраїнський семінар «Діяльність позашкільного навчального закладу в умовах реформування освіти»

19 листопада 2015 року у ХПДЮТ проходив Всеукраїнський семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів «Діяльність позашкільного навчального закладу в умовах реформування освіти».

Основна програма семінару включала теми, які стосуються позашкільної освіти в цілому та організації роботи у Палаці зокрема:

  • «Зміст і структура позашкільної освіти м. Харкова відповідно до сучасних умов розвитку освіти» Дзюба Тетяна Вікторівна (методист Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради)
  • «Діяльність профільного позашкільного навчального закладу в рамках освітнього округу» Молостова Маргарита Миколаївна (директор Станції юних техніків №3)
  • «Військово-патріотичне виховання як складова навчально-виховної роботи в Клубі юних моряків м. Харкова» Онищенко Юрій Володимирович (директор Клубу юних моряків м.Харкова)
  • «Співпраця Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова і позашкільних навчальних закладів» Биковський Тімур Валерійович (керівник Міжуніверситетського координаційнийного центру підготовки педагогів позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова)
  • «Презентація Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради» Боровська Світлана Василівна (директор ХПДЮТ)
  • «Організація роботи Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради з надання платних послуг» Адамова Світлана Валеріївна (головний бухгалтер ХПДЮТ)
  • «Реалізація тематичних освітніх проектів в гуртках і колективах ХПДЮТ» Ткачук Ольга Анатоліївна (заст. директора з НР)

Фотозвіт


Галерея "19.11.2015 Всеукраїнський семінар директорів ПНЗ"


Семінар членів асоціації позашкільних навчальних закладів «Позашкілля Харківщини. Сьогодення і перспективи»

8-9 грудня 2011 року в м. Харкові відбувся семінар членів асоціації позашкільних навчальних закладів «Позашкілля Харківщини. Сьогодення і перспективи», в рамках якого пройшла звітно-виборча конференція Асоціації, а також підведені підсумки конкурсу «Позашкілля: 20 років назустріч часу», який Асоціація спільно з газетою «Позашкілля» проводила з нагоди 10-ї річниці Закону України «Про позашкільну освіту» та відзначення 20-ї річниці незалежності України.

Про проведення Всеукраїнського семінару для керівників позашкільних закладів
Програма проведення семінару
Фотозвіт 08.12.2011


Галерея "08.12.2011 Всеукраїнський семінар директорів позашкільних навчальних закладів"

Кiлькiсть переглядiв: 926